کلاه موتور هوندا هدیه بازیگر مشهور به همسرش در روز مرد

بهار نزدیک است و این مترادف با جاده های برهنه و باد در چهره است، زمستان‌های معتدل همچنین امکان راندن موتورسیکلت را در نسبت بیشتری از سال نسبت به حالت عادی فراهم کرده است.

اگرچه اشتیاق برای بیرون آمدن در جاده زیاد است، مهم است که از ایمنی کلاه موتور هوندا مراقبت شود.

دید در ترافیک، کلاه موتور هوندا و مهارت ها مهمترین کلیدواژه ها هستند، بنابراین در اینجا یک مرور کلی از مواردی است که باید قبل از نشستن روی صندلی بررسی کنید.

هر موتورسوار باید مجموعه‌ای از تجهیزات کلاه موتور هوندا داشته باشد تا در صورت تصادف، خطر آسیب‌دیدگی خود را به حداقل برساند.

کلاه موتور هوندا تنها تجهیزات ایمنی مورد نیاز قانونی است که شما به عنوان راننده یا مسافر باید داشته باشید.

یک راننده آمریکایی بیان می کند که برخورد با سرعت 50 کیلومتر در ساعت مربوط به سقوط از ارتفاع 9.7 متری است.

کلاه

در یک برخورد، کلاه ایمنی مهم‌ترین اقدام ایمنی است که انجام می‌دهید، زیرا انرژی زیادی را جذب می‌کند.

یک قانون مهم این است که هرگز کلاه ایمنی دست دوم نخرید، شما نمی دانید که در گذشته چگونه با آن رفتار شده است یا چگونه به سر شما می آید.

سپس بررسی کنید که کلاه ایمنی ECE تایید شده باشد، این را با دیدن اینکه آیا علامت E در داخل کلاه ایمنی دوخته شده است، بررسی کنید.

کلاه ایمنی با راحتی خوب انتخاب کنید، باید خوب جا بیفتد و به سر شما برسد، یک سواری آزمایشی داشته باشید و کلاه ایمنی را امتحان کنید. مطمئن شوید که به خوبی جا می شود، تهویه خوبی دارد، گرما را در داخل نگه می دارد و صدا را خارج می کند.

به یاد داشته باشید که کلاه ایمنی دائمی نیست، عمر مفید کلاه ایمنی 2-5 سال است.

نور خورشید، گرما، کثیفی و عرق دوام پوسته بیرونی و داخلی را کاهش می دهد، همچنین به سایش بست ها، تسمه ها و گیره ها توجه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.