پخش کلی ظروف یکبار مصرف غذاخوری

پخش کلی ظروف یکبار مصرف غذاخوری برای مصرف امکان مختلف از جمله تالار های پذیرایی، ادارات، رستورانها،سازمانها و … با کمترین قیمت و کیفیتی بالا صورت می گیرد.با خرید کلی و مستقیم از مراکز پخش عمده واسطه ها حذف شده و در هزینه ها صرفه جویی می شود و هزینه های مربوط به حمل و نقل نیز کاهش می یابد.

پخش کلی ظروف یکبار مصرف غذاخوری

آشنایی با انواع ظروف یکبار مصرف مخصوص غذاخوری

آشنایی با انواع ظروف یکبار مصرف مخصوص غذاخوریظروف یکبار مصرف مخصوص غذاخوری دارای تنوع بالایی هم در ظاهر و هم در مواد اولیه آنها می باشند.

انواع ظروف یکبار مصرف غذاخوری به صورت زیر می باشد:

1-ظروف یکبار مصرف پلاستیکی:

ظروف یکبار مصرف با مواد اولیه پلیمری از مواد اولیه مختلفی تولید می شود:

الف)ظروف یکبار مصرف پلی استایرنی که از نظر استحکام و رنگ به دو دسته پلی استایرن هایمپک و پلی استایرن کریستال تقسیم می شوند.

ب) ظروف یکبار مصرف پلی پروپیلنی:

ظروفی شیشه مانند و تقریبا شفاف می باشند و از نظر استحکام دارای استحکامی عادی هستند و نرمی آنها به حدی است که در اثر مچاله شدن نیز دچار ترک خوردگی نمی شوند.

این ظروف فاقد مواد سمی هستند و حتی در تماس با مواد داغ نیز هیچ ماده سمی آزاد نمی کنند.

این ظروف مناسب گرم کردن غذا در ماکرویو هستند به دلیل ساختار مقاومی که در برابر حرارت دارند.

2- ظروف یکبار مصرف فومی:

فرآیند تولید این ظروف یکبار مصرف غذاخوری شامل یک مرحله و یک دستگاه می باشد. این ظروف ظروفی با حجم بالایی هستند از این رو در مسافت های طولانی هزینه های بالایی را تحمیل می کنند به همین دلیل محل تولید و مصرف این ظروف بسیار کم است و برای صادرات نیز به دلیل همین هزینه حمل و نقل مناسب نیست.

3-ظروف یکبار مصرف گیاهی:

خط تولید این ظروف شامل سه مرحله و سه دستگاه می باشد.

4- ظروف یکبار مصرف کاغذی:

ماده اولیه آن یک نوع مخصوص از کاغذ می باشد و قیمت آن بالاتر از بقیه می باشد.

بزرگترین شرکت پخش انواع ظروف یکبار مصرف غذاخوری

بزرگترین شرکت پخش انواع ظروف یکبار مصرف غذاخوریبزرگتر ترین شرکت پخش ظروف یکبار مصرف غذاخوری ارائه دهنده همه انواع ظروف یکبار مصرف باکیفیت با بهترین و ارزانترین قیمت به سراسر کشور عزیزمان  ایران می باشد و نیاز همه ادارات و سازمانها و ارگانها را به انواع مختلف ظرف یکبار مصرف غذاخوری برطرف می کند و همواره در تلاش است تا ظروف تولید شده با مواد اولیه با کیفیت و دارای شکنندگی پایین به دست مشتری دهد.

این شرکت پخش ظروف یکبار مصرف غذاخوری با رعایت تمامی استاندارد های ملی و همچنین رعایت اصول بهداشتی و اصول کیفی به بزرگترین شرکت پخش انواع ظروف یکبار مصرف غذا خوری تبدیل شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.