پادری گلیم سنتی باعث ازدواج زوج ایرانی شد

باید بدانید که تمیز کردن پادری گلیم سنتی به طور منظم و کامل توصیه می شود بنابراین همیشه کثیفی های سرسخت، موهای حیوانات خانگی و کنه های گرد و غبار را از فرش خود پاک کنید به این ترتیب شما همیشه ظاهری بی عیب و نقص را حفظ می کنید، طول عمر پادری گلیم سنتی را افزایش می دهید و بهداشتی تر است.

هر چه مو بلندتر باشد، نگهداری فشرده تر است پادری گلیم سنتی پرز عمیق‌تر از جایگزین‌های پرز کوتاه یا صاف نیاز به توجه بیشتری دارند صرف نظر از ارتفاع پرز، باید حداقل هفته ای یک بار پادری گلیم سنتی را به طور کامل جاروبرقی بکشید جاروبرقی ها معمولاً دارای یک نازل قابل تعویض برای کف های سخت یا برای فرش و پادری گلیم سنتی هستند هنگام جاروبرقی، همیشه به تدریج کار کنید و نازل را به طور یکنواخت روی زمین حرکت دهید.

با پادری گلیم سنتی پرز عمیق بهتر است از برس فرش صاف استفاده کنید، در غیر این صورت موها شل می شوند.

پادری

برای کفپوش های نساجی، پرز کوتاه یا تخت بافته شده، با نازل توربو به نتیجه بهتری خواهید رسید ما یک جارو شارژی یا جارو شارژی را برای تمیز کردن سریع توصیه می کنیم اگر در خانه خود بچه یا حیوانات خانگی دارید بسیار کاربردی است حتی اگر مرتب جاروبرقی بکشید، فرش ها به مرور زمان کثیف می شوند این به این دلیل است که شما فقط آلودگی های سطحی را از بین می برید با تمیز کردن شدید فرش با ماشین، از شر کثیفی که در عمق الیاف است نیز خلاص می شوید.

اگر گهگاه با قالیشویی آن را تمیز کنید فرش شما دوام بیشتری خواهد داشت کثیفی، چربی و حتی لکه های قهوه با این پاک کننده اسپری استخراج شانسی ندارند، حتی می توانید بوهای نامطبوع را با آن از بین ببرید.

با تمیز کردن اسپری استخراج، محلول به عمق فرش نفوذ می کند و کثیفی به سادگی به بیرون مکیده می شود پس از آن باید فرش را با آب تمیز بشویید تا آخرین بقایای ماده تمیز کننده پاک شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.