نمایندگی پخش چنگال یکبار مصرف رنگی گیاهی

با توجه به ناسازگاری ظروف یکبار مصرف با محیط زیست، شیمیدانان نسل جدیدی از ظروف یکبار مصرف گیاهی را تولید نمودند. به طوری که ظروف تولید شده  به دلیل برخورداری از مزایای  خوب سلامتی و خاصیت برگشت پذیری به محیط  زیست، طرفداران زیادی را پیدا کرده و ما در این جا به اختصار در مورد چنگال یکبار مصرف رنگی توضیح خواهیم داد. 

نمایندگی پخش چنگال یکبار مصرف رنگی گیاهی

موارد کاربردی چنگال یکبار مصرف رنگی

موارد کاربردی چنگال یکبار مصرف رنگی چنگال  وسیله ای است، که از یک دسته و سه  الی چهار دندانه تشکیل شده  است، که اصولا از جنس های فلزی و یا یکبار مصرف تولید می شوند، که انواع چنگال یکبار مصرف در رستوران ها، سالن های پذیرایی، مراسم و جشن های مختلف، کترینگ ها و حتی منازل مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

البته لازم به ذکر است که امروزه نمونه هایی از چنگال یکبار مصرف جدید تولید شده اند، که مواد اولیه آن ها از نشاسته ذرت، گندم و سیب زمینی گرفته شده و سازگار با طبیعت هستند و پس طی نمودن مراحل و فرآیند های مختلف در کارخانه چنگال یکبار مصرف تولید می گردند.

اصولا چنگال های یکبار مصرف را در ابعاد و اندازه های مختلف تولید خواهند کرد و حتی تعداد دندانه های چنگال های تولید شده هم متفاوت خواهند بود. به عنوان نمونه چنگال های سه دندانه و یا چهار دندانه در دو سایز بزرگ یا کوچک تولید شده، که نوع بزرگ آن در کنار قاشق قرار گرفته و برای سرو غذا استفاده خواهد شد. ولی نمونه کوچک تر آن در کنار کارد قرار گرفته و مناسب برای سرو میوه جات و کیک می باشد.

هم چنین چنگال های یکبار مصرف، به صورت دو دندانه و در ابعاد کوچک هم تولید شده، که از آن ها برای سرو مواد غذایی مانند خرما، زیتون و یا فینگر فود ها استفاده می شود.

از نکات جالب توجه در مورد چنگال یکبار مصرف این است که در رنگ های مختلفی تولید می گردد و هر کدام از این رنگ ها برای مکان های خاصی بیشترین کاربرد را خواهد داشت. به عنوان مثال از رنگ قرمز برای فست فود ها و یا از رنگ مشکی برای مراسم عزاداری و ایام محرم و از رنگ سبز هم می توان برای بیمارستان ها استفاده نمود.

قیمت انواع چنگال یکبار مصرف رنگی جدید

قیمت انواع چنگال یکبار مصرف رنگی جدید همان طور که گفته شد چنگال های یکبار مصرف از دسته کالا های پر تنوع بوده و در نتیجه قیمت چنگال یکبار مصرف هم به عوامل زیادی بستگی خواهد داشت، که این عوامل عبارتند از:

مواد اولیه ای که در ساخت چنگال یکبار مصرف کاربرد دارند، سایز چنگال، نوع و کاربرد چنگال، جنس چنگال، هزینه های حمل و نقل، نحوه فروش و سایر هزینه های جانبی

اما با توجه به نوسانات ارز و تحولات بازار برای چنگال یکبار مصرف قیمت دقیقی نمی توان معین نمود، بنابراین بهتر است که برای آگاهی یافتن از قیمت ها به این مرکز که یکی از مراکز تهیه و توزیع ظروف یکبار مصرف مراجعه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.