نمایندگی پخش ظرف یکبار مصرف فومی درب دار

میزان استفاده از ظروف یکبار مصرف روز به روز بیشتر می شود. مصرف کنندگان این محصولات، تمایل دارند تا با خرید نمونه ‌هایی که از لحاظ ساختاری نسبت به حرارت مقاوم تر هستند، ظروف سالم تری را خریداری کنند. ظرف یکبار مصرف فومی در نمونه ها و کیفیت های متفاوتی تولید می شوند. در این مطلب قصد داریم با بررسی انواع ظروف یکبار مصرف شما را با آن ها آشنا کنیم.

نمایندگی پخش ظرف یکبار مصرف فومی درب دار

قابلیت های مختلف ظرف یکبار مصرف فومی

قابلیت های مختلف ظرف یکبار مصرف فومی این محصولات که توسط تولید کنندگان مختلفی به بازار عرضه می ‌شوند، در مدل ها و ابعاد متنوعی در بازار وجود دارند. برخی از نمونه های کوچک تر این ظرف ها که در رستوران ها و غذاخوری ها وجود دارند، با توجه به ساختار فومی شان قابلیت حفظ غذا های گرم تا ۱ الی ۲ ساعت را دارند و می توانند غذا را به صورت آماده برای سرو نگهداری کنند.

بدنه ظرف های فومی به دلیل داشتن تخلخل بسیار در داخل ساختار درونی خود، امکان حفظ گرما را تا چندین ساعت دارند. برخی از نمونه های این محصولات به صورت درب دار و برخی دیگر از آن ها بدون درب تولید می‌ شوند که با توجه به محل مصرف آن ها خریداری می ‌شوند.

ظرف یکبار مصرف پلاستیک در نمونه‌های مختلفی عرضه می‌شود که علاوه بر مدل های فومی در مدل های شفاف نیز وجود دارند. به مدل های شفاف این محصولات اصطلاحاً ظرف یکبار مصرف پت گفته می شود. این ظروف نسبت به مدل های فومی قابلیت عایق بندی در برابر حرارت پایین تری دارند و بهتر است برای نگهداری انواع غذا های سرد مانند دسر، سالاد و امثال این ها مورد استفاده قرار گیرند.

این محصولات نیز در مدل های درب دار و بدون درب ارائه می شوند که شما می توانید با توجه به محل مورد استفاده از آن ها نمونه های مناسب را انتخاب کنید.

کارخانه تولید انواع ظرف یکبار مصرف فومی پلاستیک

کارخانه تولید انواع ظرف یکبار مصرف فومی پلاستیک تولیدکنندگان ظرف یکبار مصرف به صورت کارگاهی و کارخانه ای اقدام به تولید چنین محصولاتی می نمایند. نمونه‌های کارخانه‌ای تولید شده این محصولات از قیمت پایین تری نسبت به نمونه های کارگاهی برخوردار اند. چرا که کارخانه ها، مواد اولیه مورد نیاز را به صورت عمده خریداری می کنند و به همین دلیل مقدار هزینه صرف شده برای مواد اولیه به طرز چشم گیری کاهش می‌ یابد.

کارخانه ظرف یکبار مصرف این محصولات را توسط دستگاه های تمام اتوماتیک و بدون دخالت دست تولید می کند به صورتی که، مواد اولیه به داخل مخزن حرارتی رفته و در قالب ها تزریق می شود، سپس دستگاه های پرس قالب ها را پر می کنند و ظرف یکبار مصرف مورد نظر تولید می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.