مرکز فروش با کیفیت ترین لیوان گیاهی بطور عمده

لیوان های گیاهی محصولاتی هستند که با استفاده از مواد اولیه سلولزی تولید شده اند و در نتیجه خاصیت تجزیه پذیری خیلی بالایی داشته و برخلاف محصولات پلیمری دیگر هیچ آسییبی به محیط زیست وارد نمی نمایند و از این نظر بسیار محبوب شده اند، مرکز پخش و فروش لیوان گیاهی بطور عمده، با کیفیت ترین نمونه های این محصولات را در حجم بالا در بازار عرضه نموده و آن ها را با احتساب ارزش افزوده بسیار کمی به مصرف کننده ها ارائه می دهند.

مرکز فروش با کیفیت ترین لیوان گیاهی بطور عمده

نقش مهم بازاریابی کالا در خرید لیوانهای گیاهی

نقش مهم بازاریابی کالا در خرید لیوانهای گیاهی حتما تا به حال نام ظروف یکبار مصرف را بارها شنیده اید و در زندگی خود از این محصولات استفاده کرده اید، به طور معمول این ظروف با استفاده از مواد پلاستیکی ارزان قیمت تولید می شوند و به همین دلیل هم بعد از هر بار استفاده دور انداخته شده و موجب سهولت هر چه بیشتر مردم می شوند، اما چنین ظرف هایی به دلیل پلاستیکی بودن خطرات زیست محیطی زیادی در پی دارند، در نتیجه نمونه های گیاهی یا کاغذی آن ها تولید و به بازار عرضه شده اند.

 • اما آنچه که باعث می شود مصرف کننده ها تمایل بیشتری برای خرید انواع این ظرف ها یا لیوان های سالم گیاهی از خود نشان دهند و بر رونق خرید و فروش آن ها اضافه می کند امر بازاریابی صحیح آن ها است که موجب جذب شدن شرکت های بزرگ پخش این محصولات به خرید عمده آن ها می شود و در نتیجه امکان فروش یکجای این محصولات را برای تولید کننده ها فراهم می کند.
 • چرا که مراکز تولید کننده برای فروش محصولات خود به همکاری شرکت های پخش و فروش متعددی نیاز دارند که مسئولیت توزیع این محصولات در سطح کشور را بر عهده گرفته و به این ترتیب پلی در میان تولید کننده ها و مصرف کننده ها ایجاد می نمایند و این دو طرف معامله را به هم پیوند می‌زنند، اما اگر بازاریابی محصولات مورد نظر به درستی انجام نشود، این تولیدات بر روی دست سازنده ها باقی خواهند ماند و هرگز تبدیل به سود نمی شوند.
 • امر بازاریابی موجب می شود که لیوانهای گیاهی در تمام نقاط کشور توزیع گردند و تمام مردم را با آن ها آشنا می سازد و به این ترتیب یک شرکت تولیدی می تواند به پخش عمده این لیوان ها پرداخته و تمام بار تولیدی خود را به صورت یکجا عرضه کند و به درآمد مناسبی دست یابد، پس نباید از این امر غافل شوید.

روش های تشخیص بهترین نوع لیوان گیاهی

یکی از نکات خیلی مهمی که شما عزیزان باید در زمان خرید لیوان های یکبار مصرف گیاهی یا کاغذی در نظر داشته باشید این است که درجه کیفی این محصولات را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید بهترین نوع آن ها را خریداری کنید و ما در این قسمت قصد داریم در زمینه روش تشخیص باکیفیت ترین نوع آن ها با شما صحبت کنیم، پس ادامه این مطلب را از دست ندهید.

 1. اولین ویژگی یک لیوان کاغذی یکبار مصرف برای باکیفیت بودن این است که دیواره های آن از ضخامت مطلوبی برخوردار باشند، چون در این صورت احتمال شکسته شدن یا پاره شدن لیوان در اثر وارد آمدن کمی فشار یا ریختن چای داغ در داخل آن کمتر می شود و محصول دوام بیشتری خواهد داشت.
 2. دومین خصوصیتی که این لیوان ها باید داشته باشند این است که دیواره آن ها در عین ضخیم و محکم بودن از انعطاف پذیری خوبی برخوردار باشد، این ویژگی هم باعث می شود که این وسیله خیلی دیرتر دچار شکستگی شود و مقاومت آن را تا حد زیادی افزایش می دهد.
 3. یک لیوان سلولزی خوب نباید به هیچ وجه در اثر ریختن مایعات سرد یا گرم در داخلش از خود رنگ دانه ای پس بدهد، چون مسلما این رنگ ها صنعتی بوده و برای سلامتی ما انسان ها مضر هستند، البته توصیه می شود که در تولید این محصولات از رنگ های گیاهی استفاده شود.
 4. به این ویژگی دقت کنید که قسمت زیرین و انتهایی این لیوان ها نسبت به بقیه قسمت های آن ها ضخامت بیشتری داشته باشد تا شما بتوانید بعد از ریختن چای داغ، آن ها را به راحتی در دست خود نگه دارید و دستتان نسوزد و در عین حال این محصولات در اثر داغ شدن خم نشده و ایست خود را حفظ کنند.
 5. به درز مابین این محصولات و بخش اتصال دیواره به زیره آن ها دقت کنید تا مطمئن شوید که هیچ فاصله ای در این بخش ها به چشم نمی خورد، چرا که این فواصل ممکن است راهی برای نشت کردن مایعات به بیرون باشند و در این صورت لیوان ها به سرعت استحکام خود را از دست می دهند.
 6. در زمان خرید حتما باید به وجود نشان مربوط به زیست تخریب پذیر یا تجزیه پذیر بر روی این محصولات دقت نمایید، چون در این صوزت با اطمینان بیشتری آن ها را خریداری خواهید کرد و بعد از استفاده دور می اندازید و نگران بهزیستی انسان ها و جانوارن نخواهید بود.

پارامترهای موثر در تعیین نرخ لیوان های گیاهی

پارامترهای موثر در تعیین نرخ لیوان های گیاهی تولید کننده های متعددی در سطح ایران و جهان به تولید انواع و اقسام لیوان های تجزیه پذیر گیاهی می پردازند و محصولات خود را به صورت عمده در سطح بازار های مصرف توزیع می نمایند، اما هر یک از این محصولات با نرخ های متعددی به دست مصرف کننده ها می رسند که ما در این بخش قصد داریم به بررسی پارامترهای موثر در قیمت گذاری آن ها بپردازیم:

 1. اولین فاکتوری که در تعیین قیمت فروش این محصولات نقش اساسی دارد توجه به نوع مواد اولیه به کار رفته در تولید آن ها می باشد، بر این اساس به طبیعی بودن، درجه کیفی و هزینه تامین این مواد باید توجه کرد.
 2. در وهله دوم به میزان مرغوبیت لیوان های تولید شده هم دقت می شود و با توجه به این فاکتور باید بدانید که هرچه یک محصول درجه کیفی بیشتری داشته باشد از قیمت بالاتری نیز برخوردار خواهد بود، پس نباید از صرف هزینه برای آن نگران شوید.
 3. سومین موضوع مهمی که در این زمینه اثر گذار است به نام تجاری و برند این محصولات مربوط می شود چرا که همواره محصولاتی که برند معتبر و سرشناس داشته باشند هم کیفیت بهتری دارند و از نرخ بالاتری برخوردار هستند، به عنوان مثال می توانیم به محصولات گیاهی مارک آملون که یکی از برندهای باکیفیت و معروف در این زمینه است، اشاره کنیم.
 4. مدل، طراحی، رنگ بندی و سایز این لیوان ها نیز یکی دیگر از فاکتور های موثر در قیمت گذاری آن ها هستند که شما به عنوان خریدار نباید از آن ها غافل شوید.
 5. در ضمن باید به کشور محل ساخت آن ها نیز توجه نمایید، معمولا لیوان های تولید شده در داخل کشور ما نسبت به نمونه های خارجی یا وارداتی نرخ ارزان تری دارند چرا که قیمت این لیوان ها بر اساس ارزهای خارجی محاسبه می شود و هزینه های بالای گمرکی هم در بالا رفتن قیمت فروش آن ها موثر خواهد بود، از این رو همواره توصیه می شود از محصولات ایرانی استفاده کنید.

مهمترین اطلاعات روز برای صادرات لیوان گیاهی

یکی از زمینه های بسیار پولساز و سودآوری که ما می توانیم در آن وارد شویم عرصه صادرات انواع لوازم یکبار مصرف سالم گیاهی مانند لیوان های کاغذی است، چرا که استفاده از این محصولات به دلیل علاقمندی مردم به حفظ محیط زیست بیش از پیش طرفدار پیدا کرده و در نتیجه رونق فروش آن ها افزایش یافته است، اما برای موفقیت در امر صادرات این محصولات باید یک سری پارامتر را در نظر داشته باشید که در ادامه این مطلب خدمت شما بیان می شوند:

 1. اول از همه باید به این موضوع توجه کنید که قبل از اقدام به صادرات این محصولات به سایر کشور های دنیا با مشورت و راهنمایی متخصصان اداره بازرگانی کشور به مطالعه و بررسی بازار های هدف بپردازید تا یک منطقه مناسب را برای ارسال آن ها انتخاب کنید، چرا که تجارت بدون شناخت بازار اصلا کار عاقلانه ای نخواهد بود و درصد موفقیت آن خیلی پایین می آید.
 2. در ضمن خوب است برای معرفی محصولات تولیدی خود، مزیت ها و برتری های آن نسبت به سایر محصولات و جلب نظر مصرف کننده ها به امر تبلیغات گسترده در سایر کشور های دنیا مبادرت ورزید، چون تبلیغات راهی مطمئن برای شناساندن محصول به خریداران است و درصد فروش آن را بالا می برد.
 3. به یاد داشته باشید که یکی از فاکتور های بسیار موثر در بالا رفتن رونق فروش لیوان های سلولزی این است که هم از مرغوبیت بالایی برخوردار باشند، هم طراحی جدیدی در آن ها اجرا شده باشد و هم نرخ مقرون به صرفه ای داشته باشند، پس نباید از این موضوع غافل شوید.
 4. بسته بندی زیبا و جذاب محصول مورد نظر هم تاثیر خیلی زیادی در جلب نظر و تشویق مصرف کننده های خارجی برای خرید آن خواهد داشت و در عین حال راهی برای تبلیغ کردن برند شرکت شما است که به هیچ وجه نباید از آن غافل شوید.

مرجع تولید لیوان گیاهی درجه یک به قیمت استثنائی

مرجع تولید لیوان گیاهی درجه یک به قیمت استثنائی مرجع اصلی تولید کننده عمده لیوان های سالم گیاهی، این محصولات را با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و با رعایت استاندارد های روز دنیا تولید می نماید و آن ها را در بسته بندی های بهداشتی قرار داده و در حجم زیادی در بازار های مصرف سرتاسر ایران توزیع می کند تا به دست تمامی مصرف کننده های محترم ایرانی برساند و به این ترتیب به تامین نیاز آن ها بپردازد.

این مرجع محصولات تولیدی خود را با قیمت استثنائی و با در نظر گرفتن ارزش افزوده بسیار کمی به خریداران عرضه می کند و در صورت خرید محصول در حجم زیاد تخفیف های قابل توجهی را نیز ارائه می دهد که موجب کاسته شدن از هزینه های خریداران شده و در نتیجه رونق فروش این لیوان ها را تا حد زیادی افزایش می دهد.

این روش خرید عمدتا از سوی فروشنده های جزئی این محصول مورد استفاده قرار می گیرد، پس با این شیوه تا حد زیادی از هزینه های تامین بار مورد نیاز آن ها کاهش یافته و آن ها در زمان فروش محصول مورد نظر هم سود کمتری را در نظر می گیرند که این موضوع به نفع مصرف کننده ها تمام می شود، پس این پروسه در نهایت منجر به کاسته شدن از نرخ تورم داخلی کشور شده و سطح رضایت مندی و رفاه هم میهنان ما را افزایش می دهد.

صادرات بدون واسطه لیوان گیاهی درجه یک

صادرات انواع و اقسام ظرف های گیاهی یکبار مصرف از جمله لیوان های درجه یک تولید شده در داخل کشور ما به سایر نقاط دنیا می تواند منجر به رشد اقتصاد و تولید ایران گردد و فرصت های اشتغال زایی زیادی برای جوانان ما فراهم کند، اما این کار عمدتا به دو روش صورت می گیرد که در ادامه این مطلب این دو روش به صورت مختصر مورد بررسی قرار خواهند گرفت:

 1. صادرات محصولات گیاهی به صورت بدون واسطه و مستقیم که از طرف شرکت های تولید کننده این محصولات صورت می گیرد و طی آن تمامی مراحل مربوط به ترخیص کالا از گمرک و حمل و بازاریابی باید با زحمت تولید کننده ها انجام شود، اما در انتها سود خیلی بیشتری نصیب آن ها خواهد شد و از این نظر توجیه پذیر خواهد بود.
 2. صادرات این محصولات با واسطه و به روش غیر مستقیم که در این روش باید قراردادی با شرکت های معتبر تجاری منعقد گردد، بار مورد نظر به صورت یکجا به آن ها تحویل داده شود و مسئولیت انجام تمام امور مربوط به تجارت به عهده آن ها قرار گیرد، این روش اگرچه کمی راحت تر و سریع تر انجام می شود اما در پایان کار باید درصدی به عنوان پورسانت به این شرکت ها پرداخت گردد و کمی از سود تولیدی ها کم می کند.

خرید بهترین لیوان گیاهی چای در فروشگاه های معتبر

خرید بهترین لیوان گیاهی چای در فروشگاه های معتبر بهترین و مرغوب ترین انواع لیوان های سلولزی گیاهی مخصوص چای و دمنوش های دارویی در فروشگاه های معتبر سطح شهر اصفهان و کرج عرضه شده و به صورت کلی یا جزئی و با نرخ بسیار مقرون به صرفه و سود اندکی به دست تمامی هم میهنان ما می رسند و موجب تامین نیاز، کاهش هزینه ها و افزایش سطح رضایت آن ها می شوند و به این ترتیب میزان خرید این محصولات در این مراکز افزایش پیدا می کند.

واحد های فروش برای اینکه بتوانند خدمات بهتر و بیشتری به تمام هم میهنان ما در اقصی نقاط ایران ارائه دهند و تمام حد و مرز های موجود را از بین خود و مردم بردارند، به استفاده از درگاه های خرید و فروش اینترنتی مختلفی روی می آورند که این محصولات را از راه دور و به صورت غیر حضوری برای مردم ارسال کرده و تا حد زیادی از زحمات آن ها کم می کنند.

93

 1. خرید از شما نشانه سلیقه و نهایت دقت و وسواس ما در خرید است. ممنونم ک بهترین لیوان ها را تولید میکنید و ممنونم بخاطر ثبت سفارش راحت و بدون واسطه متشکرم.

 2. سلام با تشکر از سایت خوبتون می خواستم قیمت لیوان های یکبار مصرف گیاهی رو بدونم و این که چطور میتونم سفارش بدم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

 3. تا چند بسته و هر بسته چه تعداد لیوان در آن هست رو می توانید ارسال کنید؟برای استفاده در مراسمات مسجد می خوام

  • سلام دوست عزیز
   برای دریافت پاسخ سوالتون از طریق پر کردن فرم مشاوره در داخل سایت میتونید از مشاورین ما راهنمایی بگیرید

 4. سلام خسته نباشید، خیلی ممنون از سایت خوب و جامعتون که انقدر دقیق درباره محصولات توضیح دادید.لیوان های یکبار مصرف گیاهی جذب محیط زیست میشود و استفاده از آن آلودگی و خطری ندارد.

 5. سلام ممنونم ازتون بابت این محصول باکیفیت، شما فروش به صورت عمده هم دارید؟ باتشکر از شما

  • سلام روز بخیر
   برای کسب اطلاعات بیشتر فرم مشاوره داخل سایت رو پر کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند

 6. استفاده از لیوان های پلاستیکی برای خوردن نوشیدنی داغ مثل چای و غیر خیلی برای سلامتی انسان ضرر دارد پیشنهاد می کنم که از لیوان گیاهی برای نوشیدنی هایی داغ استفاده کنید.

 7. محصولتون کیفیت خیلی خوبی داره، از عکسشم مشخصه.چطور میتونم ثبت سفارش کنم؟میشه راهنماییم کنید؟هزینه باربری به چه صورته؟

  • سلام وقت بخیر
   لطفا از طریق فرم مشاوره ای که در سایت قرار داره اقدام بفرمایید تا مشاورین ما با شما تماس حاصل کنند

 8. کاملا درسته لیوان های کاغذی مناسب و باکیفیت باید از ضخامت مناسبی برخوردار باسن تا بتونن هم در مقابل حرارت مقاومت داشته باشند و هم در برابر شکسته شدن

 9. با سلام و عرض وقت بخیر.
  خیلی ممنونم از مطالب مفیدی که در این سایت در مورد این محصول ارائه دادید. تمام مطالب را با دقت خواندم و برایم بسیار مفید بودند. برای من بسیار ارزشمند است که با مجموعه شما همکاری داشته باشم. لطفا راههای ارتباطی خودتون رو برام بفرستید و من رو برای خرید حضوری و سفارش آنلاین راهنمایی کنید. ممنونم از سایت عالیتون .

 10. سلام قیمت این لیوان های گیاهی رو میشه لطفا بفرمایید و اینکه اگه سفارش عمده داشته باشیم قیمت کلی میدین؟

  • سلام خانم فرج پور عزیز
   لطف بفرمایید فرم مشاوره که در سایت قرار دارد را پر کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند

 11. سلام وقت شما بخیر خیلی عالی هستش که با تولید این لیوان های گیاهی به محیط زیست هم اهمیت میدین و امروزه بیشتر مردم لیوان های گیاهی استفاده میکنند که محیط زیست صدمه نبینه سوالم از شما این هستش که حداقل خرید از سایت شما به چه میزان هست؟ ممنون میشم که راهنمایی بفرمایید.

 12. سلام چرا وقتی نوشیدنی داغ را در لیوان گیاهی میریزم مقداری طعم آن نوشیدنی تغییر می کند؟

  • سلام دوست عزیز
   لطفا فرم مشاوره ای که در سایت قرار دارد رو پر کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند

 13. این همه مدل زیبای لیوان های گیاهی است اما شما از مدل‌های بی روحی در سایتتان استفاده کردید .

  • سلام کاربر گرامی
   لطفا از طریق فرم مشاوره ای که در سایت قرار داره اقدام بفرمایید تا مشاورین ما با شما تماس حاصل کنند

 14. سلام خسته نباشید طاعات و عبادات شما قبول باشه من قبلا هم از شما خرید کردم واقعا کیفیت کارای شما بی نظیره البته دراین مورد اطلاعاتی نداشتم اما الان ک توضیحات رو خوندم فهمیدم چقدر با خرید از شما کار درستی کردم

 15. سلام خسته نباشید
  لیوان های پلاستیکی گیاهی تولید داخل در حال حاضر به کدام کشور ها صادر می شود؟

  • سلام جناب سلطانی عزیز
   برای دریافت پاسخ سوالتون از طریق پر کردن فرم مشاوره در داخل سایت میتونید از مشاورین ما راهنمایی بگیرید

 16. فاکتور خرید سفارش قبلی من ارسال نشده بود. لطفا در سریع ترین زمان ممکن فاکتور رو برام ارسال کنید. ممنون

 17. لیوان های یکبار مصرف گوناگونی تولید و به بازار عرضه شدند که فکر می کنم این نوع با محیط زیست سازگاری بیشتری داشته باشه.

 18. با عرض سلام و خدا قوت خدمت مجموعه باتیس ، لیوان کاغذی و گیاهی نسبت به لیوانهاى یکبار مصرف معمولی بی ضرر هستند همچنین چون تجزیه میشوند به محیط زیست هم آسیب نمی زنند با تشکر از فروش اینترنتیتون که خرید ما را به صرفه و آسانتر کرده

 19. چه عالی که محصولات گیاهی و با کیفیت جایگزین ظروف پلاستیک مضر بشن سپاس از سایت خوب شما.

 20. محصولاتتون خیلی عالیه واقعا ظروف گیاهی باید جایگزین ظروف پلاستیک مضر بشن.
  منم می خواستم ازتون خرید عمده داشته باشم می شه راهنماییم کنید؟

  • سلام دوست عزیز
   برای کسب اطلاعات بیشتر فرم مشاوره داخل سایت رو پر کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند

  • سلام جناب جناب محمد پور عزیز
   لطفا از طریق فرم مشاوره ای که در سایت قرار داره اقدام بفرمایید تا مشاورین ما با شما تماس حاصل کنند

 21. سلام. این لیوانای گیاهی کیفیت بالایی دارن من از سایتتون خرید کردم و از تیم پشتیبانی خوبتون که در جریان خرید بسیار راهنماییم کردن کمال تشکر رو دارم

 22. سلام خسته نباشید
  سفارش من به دستم رسید و خیلی راضی هستم از کیفیت محصول خواستم تشکر بکنم ازتون

 23. این لیوان ها کیفیت بالایی دارند و استفاده از آن ها آلودگی زیست محیطی ایجاد نمی کند.

 24. سلام
  من از محصولات شما استفاده می کنم و خیلی با کیفیت هستن
  چای و نوشیدنی داغ رو به مدت زیادی نگه میدارن

 25. درود بر گردانندگان این وب سایت. مسلما با توجه به محتوای ارائه شده و پشتیبانی قوی سایت می توان با اطمینان خاطر بیشتر و تکیه بر تجارت الکترونیک در هزینه های فرایند خرید صرفه جویی قابل توجه ای انجام داد. علاوه بر این این سایت می تواند تنوع وسیعی از محصولات را در اختیار شما قرار دهد و حق انتخاب گسترده ای در پیش چشم مشتری قرار دهد.

 26. سلام و خسته نباشید خدمت تولید کننده محترم … در مقابل سیل واردات محصول مشابه بی کیفیت پر واضح است که در صورت ارائه کیفیت استاندارد می توان بازار داخلی را با قیمت و کیفیت مناسب اشباع کرد و صادرات ناشی از مازاد تولید باعث سود آوری و ارز آوری برای کشور خواهد شد. در پناه حق

 27. سلام .روز خوش .این مجموعه لیوانهای گیاهی با کیفیتی رو به صورت عمده برای فروش داره .حتماً از این سایت دیدن کنید

 28. سلام و خدا قوت
  واقعا باکیفیت ترین لیوان یکبار مصرف گیاهی رو دارید محصول به دستم رسید و اینو میگم

 29. لیوان های گیاهی هر چه از مواد اولیه درجه یک و با کیفیتی تهیه شده باشند استفاده از آنها بدون ضرر خواهد بود.

 30. من تعداد ۱۰۰۰ تا می خواستم برای ابتدا لیوان گیاهی هاتون رو اگر امکانش باشه سفارش بدم ممنون میشم پاسخ بدین

  • سلام دوست عزیز
   لطفا فرم مشاوره ای که در سایت قرار دارد رو پر کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرن

 31. ظروف یکبار مصرف گیاهی خیلی عالی است من خوشم آمد . حتما خرید خواهم کرد چگونه سفارش بگذارم برای خرید . راهنمایی بفرمایید .ممنون از شما .

  • سلام خانم رضایی عزیز
   لطفا از طریق فرم مشاوره ای که در سایت قرار داره اقدام بفرمایید تا مشاورین ما با شما تماس حاصل کنند

 32. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مجموعه خوب شما و تشکر فراوان بابت اطلاعات بسیار کافی و کاملی که درباره کالا در اختیار مخاطب قرار می دهید و تشکر بابت تولید و توزیع عمده لیوان گیاهی با کیفیت، تولید شده از مواد سلولزی و سازگار با طبیعت که جایگزین خوبی برای لیوان پلاستیکی می باشد. لطفا درباره قیمت محصول، نحوه سفارش و ارسال توضیحات بیشتری اراٸه بفرمایید. باتشکر مجدد

  • سلام جناب خوش اخلاق عزیز
   لطف بفرمایید در خصوص اطلاع از قیمت ها فرم مشاوره داخل سایت رو پر کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند

 33. لیوان گیاهی باید دیواره هایش از ضخامت مطلوبی برخوردار باشد، چون در این صورت احتمال شکسته شدن یا پاره شدن در اثر وارد آمدن کمی فشار در داخل آن کمتر می شود و محصول دوام بیشتری خواهد داشت.

 34. سلام وقت بخیر .از سایت خوبتون ممنونم .دست شما درد نکنه .برای مراسم لیوان خرید کردم خیلی راضی بودم .ممنونم از سایت خوب شما .

 35. با سلام و وقت بخیر،من می‌خوام از این لیوان ها خرید کنم ،نحوه ثبت سفارش به چه صورت است؟لیوان ها ساده هستند یا طرح دار؟امکانش هست از هر دو نوع سفارش بدم؟چند روزه به دستم میرسن؟چون من نیازشون دارم،لیوان های یکبار مصرف سلولزی خیلی پر مصرف و پر کاربرد هستند و برای مهمانی ها و جشن ها واقعا لازم و ضروری هستند،ممنون میشم راهنماییم کنید و به سوالاتم پاسخ بدید،با تشکر موفق باشید

 36. سلام وقت بخیر.
  لیوان گیاهی برای مراسمات افطاری و روضه ها یک محصول بی دغدغه ای می باشد که نیازی به شستن ندارد.

 37. چقدر خوب و دقیق محصول و ویژگیهای آنرا توضیح دادید. بسیار عالی هست که ما از این لیوانها استفاده کنیم که هم برای سلامتیمان آسیب نزنند و هم به محیط زیست

 38. سلام و وقت بخیر از سایت عالی شما تشکر میکنم .علاوه بر لیوان گیاهی چه محصولات وظروف دیگری ارائه میکنید؟ و در صورت امکان از طرح ها ورنگهای دیگر هم تصاویربیشتری پخش کنید.تشکر

  • سلام خانم محمودی عزیز
   برای دریافت پاسخ سوالتون از طریق پر کردن فرم مشاوره در داخل سایت میتونید از مشاورین ما راهنمایی بگیرید

 39. سلام نحوه ی برخوردمشاوران فروش ،قیمت وکیفیت بالای محصول و ارسال سریع از نقاط قوت مجموعه میباشد من از خریدم بسیار راضی هستم.ممنون از سایت خوبتون

 40. باسلام ووقت بخیر. باتشکرفراوان ازسایت بسیارعالی ومفیدتان. براخریدلیوان یکبارمصرف ان هم گیاهی حتماباین سایت مراجعه کنیدکیفیت عالی تنوع بسیارومخصوصاگیاهی میباشندوبراحتی بعدازازمصرف تجزیه مصرف تجزیه به محیط زیست دیگرآسیب نمیرسان باتشکرفراوان ازتولیدکنندگان زحمت کش

 41. سلام وقتتون بخیر. ممنون از توضیحات مفیدتون در مورد لیوان های یکبار مصرف گیاهی. خرید این محصولات گیاهی چون تجزیه پذیر هستن و از مواد طبیعی ساخته شدن بسیار مناسب تره. میخواستم بدونم اون لیوان های دسته دار که عکسشون در سایت هست هم قابل سفارش هستن

 42. سلام این لیوان ها به دلیل داشتن مواد طبیعی ز.د به چرخه ی طبیعت برمی گردند و محیط را آلوده نمی کنند

 43. سلام استفاده از لیوان گیاهی بسیار مناسب است و در برابر حرارت مقاومت بالایی دارد و حرارت آن را از بین نمیبرد

 44. سلام
  من خودم جز موافقین مصرف لیوان های گیاهی به جای لیوان های پلاستیکی یکبار مصرف هستم و از چندین فروشگاه خرید کردم و از کیفیت و نازکی آن راضی نبودم. آیا این مجموعه لیوان های گیاهی مقاومتر و با کیفیت تری را به فروش می رساند

 45. سلام خسته نباشید
  ارزان قیمت ترین نمونه لیوان های گیاهی کدامند؟ چجوری میتونم عمده خرید کنم؟ آیا ارسال به شهرستان هم دارید؟ باتشکر

  • سلام دوست عزیز
   برای کسب اطلاعات بیشتر فرم مشاوره داخل سایت رو پر کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند

 46. از لیوان های گیاهی و یک بار مصرف که رنگ قشنگ وکیفیت بالایی که داشت خریدم و به علاقه مندان طبیعت پیش نهاد میدم برای محافظت از محیط زیست مون از این لیوان های گیاهی خرید کنند

 47. سلام خدا قوت
  لیوان های گیاهی واقعا عالی و باکیفیت هستند من از مجموعه شما چندین بار این لیوان ها را در مدل های گوناگونی سفارش داده ام که بسیار خوب بوده است.

 48. تنوع محصولات گیاهی در ایران این محصولات را مناسب برای استفاده داخلی و برای صادرات نیز باعث ارز آوری و رشد اقتصادی می شود . ممنون از شما .

 49. سلام سلام.واقعا این سایت بی نظیر هست به من کمک کرد تا بهترین خرید از لیوانها رو داشته باشم

  • سلام جناب صدیق عزیز
   برای دریافت پاسخ سوالتون از طریق پر کردن فرم مشاوره در داخل سایت میتونید از مشاورین ما راهنمایی بگیرید

 50. مشتریان عزیز،شما می توانید محصولات مورد نظر خود را از این سایت سفارش داده و خریدی بدون واسطه داشته باشید .

 51. سلام وقتتون بخیر
  گروه خیلی خوبی دارید ‌.بسیار خوب بنده رو راهنمایی کردند‌.چقدر خوبه که شما رو پیدا کردیم.سفارشات ما بصورت عمده است.منتظر ارسال آنها هستم.
  پایدار باشید.

 52. سلام و خسته نباشید
  سایت و مقاله بسیار کامل و جامعی دارید.از پشیتبانی محترم هم خیلی ممنونم که بنده را راهنمایی کردند.بنده سفارش دادم.خواستم تشکر کنم و براتون آرزوی بهترین‌ها رو کنم.

 53. سلام وقتتون بخیر ممنون از مطالب مفیدتون و خدا رو شکر که این ظروف و لیوانهای پلاستیکی گیاهی داخل کشورمون هم تولید میشه به امید ایرانی سربلند

 54. با عرض سلام و خسته نباشید. میخواستم ازتون بپرسم که یعنی شما به صورت تکی نمیفروشید محصولاتتون رو؟

  • سلام وقتتون بخیر
   لطف بفرمایید فرم مشاوره که در سایت قرار دارد را پر کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند

 55. آیا ارسال محصولات لیوان یکبار مصرف شما به تمام نقاط کشور ایران به صورت رایگان است

  • سلام خانم محمدی عزیز
   جهت دریافت پاسختون در راستای سفارشات فرم مشاوره داخل سایت رو پر کنید تا مشاورین ما باشما تماس بگیرند

 56. لیوان های گیاهی به دلیل اینکه خاصیت تجزیه پذیری خیلی خوبی دارند واقعا با کیفیت هستن و همین که به طبیعت اسیب نمیرسونن عالیه

 57. سلام و عرض ادب و احترام
  وقت بخیر
  من مطالب سایت رو کامل خوندم
  بسیار توضیحات کامل و خوب بود
  همچنین تنوع لیوان ها هم خیلی زیاد بود و خیلی از طرح های سادشون خوشم اومد
  حتماً فردا از طریق سایت سفارش میدم
  متشکرم از مجموعه خوبتون

 58. سلام خسته نباشید لطفاً قیمت این ظروف گیاهی را هم بفرمایید و اینکه حداقل مقداری که می‌توانیم سفارش دهیم چقدر است؟

  • سلام وقت بخیر
   جهت دریافت پاسختون در راستای سفارشات فرم مشاوره داخل سایت رو پر کنید تا مشاورین ما باشما تماس بگیرند

 59. سلام و وقت بخیر . خیلی خوبه که محصولی عرضه میکنید که قابل بازیافت هست و خوبه که ما مردم فکر محیط زیست هم باشیم ولی میشه بگین لیوان گیاهی رو تکی هم میفروشین ؟

  • سلام دوست عزیز
   برای کسب اطلاعات بیشتر فرم مشاوره داخل سایت رو پر کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند

 60. با سلامِ
  واقعا اطلاعات ارائه شده شما پیرامون
  لیوانها و ظروف یکبار مصرف و بویژه روش تشخیص جنس محصولات بسیار ارزشمند است
  در کنار تلاش جهت رساندن با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب به مشتری
  پایدار باشید

 61. سلام وقت بخیر من از این سایت لیوان گیاهی خریداری کرده ام و خیلی راضی هستم چون از نظر کیفیت بالایی دارد و از نظر قیمت مناسبی دارد به شما توصیه می کنم از این سایت لیوان گیاهی خریداری کنید.

 62. درود بر شما
  عالیه بابت فروش انبوه چون مصرف آن در مافی شاپ ها و رستوران ها و بیمارستانها و در مراسمات خیلی پر استفاده س صرفه جویی در زمان هم میشه اینکار عالی عالی

 63. درود بر شما و خدا قوت تنوع سایز های ارائه شده توسط این شرکت موجب ارتقای سهم بازار و سودآوری و در نتیجه اشتغال زایی برای کشور خواهد شد.لطفا در باره خرید حضوری محصولاتتون هم توضیح بدهید که چطور میشه خرید حضوری انجام داد؟

 64. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و تشکر فراوان بابت اطلاعات کامل و جامعی که در اختیار قرار می دهید، تضمین کیفیت و قیمت مناسب دو فاکتور بسیار مهم در تجارت هست، این محصول یکی از پرمصرف ترین ها در ایران و جهان بعلت کاربرد بوده ،تشکر از مجموعه خوب و حرفه ای شما

 65. سلام وقت بخیر این نوع لیوان گیاهی هیچ آسیبی به محیط زیست وارد نمیکنه از ضخامت خوبی برخورداره احتمال شکسته شدن یا پاره شدن لیوان با مایعات داغ خیلی کمه وانعطاف پذیری خوبی هم داره ممنون.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.