مرکز خرید ظرف فوم همبرگری هارمونیک

امروزه ظروف یکبار مصرف در سراسر دنیا از جایگاه خاصی برخوردار هستند و می‌توان این ظرف‌ها را در انواع گوناگون و از جنس مواد اولیه مختلف مشاهده و خریداری کرد. یکی از انواع ظروف یکبار مصرف، ظرف فوم همبرگری هارمونیک است که به دلیل کیفیت بالایی که دارند در اکثر رستوران‌ها و مراکز عرضه کننده غذا در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرند و لذا همین موضوع سبب شده است که بازار خرید و فروش انواع مختلف این محصولات از رونق بالایی برخوردار باشد. اگر شما هم به دنبال خرید انواع مختلف ظروف یکبار مصرف فومی همبرگری هستید تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید. 

مرکز خرید ظرف فوم همبرگری هارمونیک

تقسیم بندی ظرف فوم همبرگری بر اساس مدل

تقسیم بندی ظرف فوم همبرگری بر اساس مدل ظروف یکبار مصرف انواع مختلفی دارند. یکی از انواع این ظروف، ظرف‌های فومی هستند. این نوع از ظروف یکبار مصرف به دلیل اینکه دارای وزنی بسیار سبک هستند و همچنین در مقابل گرما و ضربه عایق عمل می‌کنند در حجم بسیار بالایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. مواد اصلی تشکیل دهنده این ظروف، مواد پلی استایرن هستند. علاوه بر این، این نوع ظروف به دلیل اینکه دارای درب هستند طرفداران بسیار بیشتری دارند. 

تقسیم بندی انواع مختلف ظرف فوم یکبار مصرف همبرگری بر اساس پارامترهای مختلفی صورت می‌گیرد. یکی از انواع تقسیم بندی این محصولات، تقسیم بندی آن‌ها بر اساس رنگ ظرف فوم است که عموما در رنگ سفید تولید می‌شود ولی امروزه شرکت‌های برتر در زمینه تولید ظرف فوم با استفاده از تکنولوژی‌های بسیار مدرن و پیشرفته توانسته‌اند این محصولات را در رنگ‌های متنوع دیگری نیز تولید کنند.

همچنین قابل ذکر است که یک نوع دیگر تقسیم بندی ظرف فوم همبرگری تقسیم بندی بر اساس حجم و اندازه این محصولات است. این محصولات نسبت به دیگر انواع ظروف یکبار مصرف ابعاد کوچکتری دارند و ظرفیت حجمی این محصولات چیزی در حدود چهارصد میلی لیتر است. اما این ظروف را می‌توان با ابعاد کوچکتر و بزرگتر هم در سراسر کشور مشاهده و خریداری کرد.

علاوه بر این، این محصولات در اشکال متفاوتی نیز تولید و در اختیار خریداران قرار می‌گیرند که در این بین ظروف مکعبی درب دار بیشترین حجم تولید را دارند. 

قیمت ظرف فوم همبرگری در رنگ های مختلف

قیمت ظرف فوم همبرگری در رنگ های مختلف شرکت‌های معتبر زیادی در داخل کشور در زمینه تولید انواع مختلف  ظروف فوم همبرگری هارمونیک با رنگ‌های مختلف فعالیت می‌کنند. قیمت ظرف فوم همبرگری هارمونیک این شرکت‌ها به پارامترهای مختلفی وابسته است که از جمله‌ی آن‌ها باید به کیفیت مواد اولیه استفاده شده در تولید این محصولات، رنگ ظرف فوم همبرگری، اندازه و ابعاد گوناگون ظرف فوم  و چندین و چند پارامتر مهم و اساسی دیگر اشاره کرد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.