مرکز خرید ظرف تک پرس آلومینیوم فر

در این مبحث می خواهیم ظروف آلومینیوم را بیشتر بشناسیم. در تهیه این ظروف از ورق آلومینیوم استفاده شده است. بعد از ساختن این محصول در کارخانه نورد به سوی کارخانجات تولید ظرف پرسی آلومینیوم سرازیر شده و در آنجا نیز در ابعاد مختلفی، جهت قرار گرفتن مواد غذایی درون آن ساخته می شوند. ظرف تک پرس آلومینیوم فر در این مرکز به صورت عمده و خرده در اختیار خریداران قرار می گیرد.

مرکز خرید ظرف تک پرس آلومینیوم فر

آشنایی با روش نگهداری ظرف تک پرس آلومینیوم

آشنایی با روش نگهداری ظرف تک پرس آلومینیوم ظروف آلومینیومی که به صورت یکبار مصرف تولید می شوند، محکم و در عین حال سبک بوده و اگر درون آن غذای داغ ریخته شود، شکل آن تغییری نمی کند. حتی می توان غذای داخل آن را با همین ظرف در ماکروفر و ماکروویو، قرار داد تا داغ شود. در ضمن قابلیت نگهداری در فریزر را نیز داشته و از لحاظ مقاوم بودن ساختار، تضمین شده هستند.

ظرف تک پرس کبابی نیز از تولیدات کارخانجات نورد آلومینیوم می باشد که کد بهداشتی داشته و برای انسان و محیط زیست، زیان آور نمی باشد. 

این ظروف سبب آلودگی طبیعت و محیط زیست نشده و قابل بازیافت هستند. لازم به ذکر است که تمامی آنها دارای طرح های شکیل و زیبا نیز می باشند. 

در بیشتر نهادهای دولتی، دانشگاه، بیمارستان و رستوران های تهیه غذا از ظروف تک پرس آلومینیوم استفاده می شود. استفاده از این ظروف، علاوه بر حفظ طعم و رنگ و بوی غذا، باعث سالم و تازه ماندن غذای داخل آن می شود.

بعد از قرار دادن غذا داخل ظرف تک پرس، معمولا یک ورقه آلومینیومی نیز بر روی آن کشیده می شود که این امر موجب گرم ماندن محتویات داخل آن می شود. 

این ظروف در اشکال مختلف دیگری نظیر دو پرس، نیم پرس، مخصوص انواع سالاد، کباب، دو و سه خانه، پنیر و چیپس، گرد و مربعی نیز تولید می شوند.

با دانستن نکات مربوط به نحوه نگهداری ظرف تک پرس، می توانید آن را برای مدت بیشتری مورد استفاده قرار دهید.

قیمت انواع ظرف تک پرس آلومینیوم کباب

قیمت انواع ظرف تک پرس آلومینیوم کباب همان گونه که می دانید، تنوع ظرف تک پرس زیاد بوده و از این رو قیمت ظرف تک پرس آلومینیوم متغیر است و ثابت نمی باشد.

قیمت این دسته از محصولات تا حدود زیادی به مقاومت و حجم آنها بستگی دارد. برخی از انواع این ظروف از مواد مرغوب تری ساخته شده اند و همین امر موجب قیمت بیشتر آنها خواهد شد.

برای اطلاع از قیمت جدید این محصولات می توانید لیست قیمت را تهیه کنید و پس از اطلاع از تعرفه های جدید، ظرف متناسب با نیاز خود را خریداری نمایید.

کارشناسان فروش این مجموعه می توانند اطلاعات کافی درباره ی قیمت و نحوه ثبت سفارش این کالا را در اختیار شما قرار دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.