قیمت ظروف یکبار مصرف کریستالی در اصفهان

قیمت ظروف یکبار مصرف کریستالی را برای شما خریداران عزیز درج می نمایم اما با توجه به نوسانات قیمت بهترین راهکار این است که  تنها  با یک تماس از قیمت به روز ظروف یکبار مصرف کریستالی مطلغ شوید و همچنین ظروف یکبار مصرف باتیس آن را در اسرع وقت برای شما همراهان عزیز ارسال خواهد کرد.

آشنایی با ظروف یکبار مصرف کریستالی

امروزه استفاده از ظروف یکبار مصرف کریستالی امری عادی شده است و بسیاری از مردم در مهمانی ها، مجالس، مراسم ها و … از ظروف یکبار مصرف کریستالی استفاده می کنند و آنها چون نسبت به گذشته گرایش بیشتری به آسایش دارند ترجیح می دهند که برای جشن ها، مراسم مذهبی و غیره خود از ظروف یکبار مصرف کریستالی استفاده کنند.

آشنایی با ظروف یکبار مصرف کریستالی آشنایی با ظروف یکبار مصرف کریستالی

 

انواع ظروف یکبار مصرف کریستالی

ظروف یکبار مصرف کریستالی انواع مختلفی دارد. ظروف یکبار مصرف کریستالی به شکل لیوان، بشقاب، دیس، جام کریستالی، سینی رولتی، لیوان ، قاشق و چنگال، کاسه های سالاد خوری، پلو خوری و … می باشند.

انواع ظروف یکبار مصرف کریستالی انواع ظروف یکبار مصرف کریستالی

چنس ظروف یکبار مصرف کریستالی بسیار سخت می باشد و آب را بسیار کمتر جذب می کند. ظروف یکبار مصرف کریستالی از پلاستیک فشرده ساخته شده است و به دلیل شفافیت، شیک بودن و مقاومت بالایی که دارد نسبت به سایر ظروف یکبار مصرف طرفداران بیشتری دارد.

این روزها شاهد آن هستیم که ظروف یکبار مصرف کریستالی را از مواد جدیدی از نوع ps می سازند.

این مواد با ترکیبات متفاوت می تواند نیاز شما را برای ساخت ظروف مات و شفاف فراهم سازد.

ظروف یکبار مصرف کریستالی شفاف بسیار سفت و محکم است. شیک بودن این ظروف سبب شده است این روزها استفاده از آن طرفداران بسیاری نسبت به گذشته پیدا کند.

انواع ظروف یکبار مصرف کریستالی انواع ظروف یکبار مصرف کریستالی

ظروف یکبار مصرف کریستالی فقط شامل بشقاب، لیوان، قاشق، چنگال، شات و غیره نمی باشد بلکه از این ظروف حتی در بسته بندی های مواد غذایی، زعفران، خشکبار، انواع شرینی ها و شکلات ها استفاده می کنند.

انواع ظروف یکبار مصرف کریستالی انواع ظروف یکبار مصرف کریستالی

قیمت ظروف یکبار مصرف کریستالی

جدول زیر قیمت انواغ ظروف را نمایش می دهد اما به علت نوسانات بازار، قیمت ها تغییر پیدا خواهند کرد. پس برای اطلاع دقیق از قیمت با ما در ارتباط باشید.

قیمت ظروف یکبار مصرف کریستالی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.