قیمت روز ظروف گیاهی بسته بندی کم عمق

ظروف گیاهی یکی از جدیدترین انواع ظروف یک بار مصرف هستند که این روز ها دوست داران محیط زیست از جمله مشتریان این ظروف می باشند. 

ظروف گیاهی بسته بندی شده دارای انواع مختلفی هستند که با توجه به تعداد ظروف در هر بسته، نوع ظروف و جنس آنها، قیمت متفاوتی دارند. 

ظروف گیاهی بسته بندی کم عمق به علت استفاده از مواد تجزیه پذیر دارای قیمتی مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

قیمت روز ظروف گیاهی بسته بندی کم عمق

کیفیت خوب ظروف گیاهی بسته بندی با عمق کم

کیفیت خوب ظروف گیاهی بسته بندی با عمق کم

مدتی است که سازمان بهداشت جهانی و بسیاری از پزشکان مصرف ظروف یک بار مصرف را منع کرده اند، زیرا این ظروف از مواد نفتی و یا حتی از بازیافت مواد پلاستیکی با کیفیت پایین تولید شده اند و از طرفی سرطان زا بودن این ظروف نیز مزید بر علت شده تا استفاده از این ظروف کاهش پیدا کند. 

در مقابل ظروف پلاستیکی رایج در بازار که سال های زیادی طول می کشد تا در طبیعت تجزیه شوند، ظروف گیاهی پلاستیک وارد بازار شده است که علاوه بر مرغوب بودن به سرعت نیز در طبیعت تجزیه می شوند. 

ظروف گیاهی به علت اینکه در ساخت و تولید آنها از موادی همچون نشاسته ذرت، گیاهان و موجودات استفاده شده، کاملا گیاهی، با دوام، با کیفیت بالا و تجزیه پذیر هستند و هیچ گونه آسیبی به محیط زیست وارد نمی کنند چرا که ظرف مدت کمتر از 6 ماه توسط موجودات زنده در طبیعت تجزیه می شوند و به طور کامل از بین  می روند. 

اگر بخواهیم نگاه صنعتی به این نوع ظروف داشته باشیم کیفیت بالا و قیمت مناسب آنها کمک بزرگی به چرخه صنعت می کند. 

برخلاف ظروف پلاستیکی معمولی که برای انسان بسیار مضر هستند این ظروف هیچ گونه ضرری برای انسان نداشته و مصرف غذا و یا نوشیدنی های گرم و یا سرد در آنها مشکلاتی را به وجود نخواهد آورد. 

کارخانه تولید انواع ظروف گیاهی بسته بندی

کارخانه تولید انواع ظروف گیاهی بسته بندی

ظروف گیاهی بسته بندی شده توسط کارخانه ظروف گیاهی تولید و عرضه می شود، تولید ظروف گیاهی در این کارخانه ها بر پایه مواد طبیعی و تجزیه پذیر می باشد و عمده مواد اولیه آنها از نشاسته ذرت که به وفور در کشور کشت و برداشت می شود، می باشد. 

خاطرنشان می شود که کارخانه تولید کننده انواع ظروف گیاهی، هیچ گونه آلودگی به محیط زیست وارد نمی کنند و از اینرو جزو کارخانه برتر در تولید این گونه ظروف می باشد. 

کارخانه تولید ظروف ظروف گیاهی با ارائه بهترین و با کیفیت ترین ظروف گیاهی علاوه بر کمک به حفظ محیط زیست، سلامت مردم را نیز الویت کار خود قرار داده است و با تولید ظروف گیاهی با کیفیت آنها را در بسته بندی های مختلف به متقاضیان و مشتریان خود ارائه می دهد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.