فروش عمده ظروف آلمینیومی غذا درجه یک

ظروف آلومینیومی غذا، یک گزینه مناسب و بهداشتی برای استفاده به عنوان ظرف یکبار مصرف بوده که در مقایسه با انواع ظروف پلاستیکی، از سلامت بالاتری برخوردار هستند. فروش عمده ظروف آلمینیومی باکیفیت و درجه یک، از سوی شرکت پخش معتبر انجام می گیرد که در تمامی شهرهای بزرگ مانند اصفهان، تهران، مشهد، تبریز و… دارای نمایندگی فعال می باشد. امکان سفارش اینترنتی این نوع ظروف، در مدل و سایزهای مختلف، از دیجی کالا با بهترین کیفیت و قیمت فراهم شده است.

فروش عمده ظروف آلمینیومی غذا درجه یک

روش های تشخیص بهترین نوع ظروف آلمینیومی موجود دربازار

روش های تشخیص بهترین نوع ظروف آلمینیومی موجود دربازار آلمینیوم از جمله فلزات پرمصرف در صنایع مختلف است و به دلیل وزن پایینی که دارد، همواره مورد توجه بوده و در بخش های مختلفی مانند تولید انواع ظروف کاربرد دارد. در زندگی روزمره به طور مکرر با آلمینیوم سروکار داریم. استفاده از این فلز در دو بخش تولید اشیاء تزئینی یا ظروف مخصوص پذیرایی و پخت و پز، متداول است. ظروفی که با آلمینیوم ساخته می شوند، شامل قابلمه و تابه های آلمینیومی و یا ظروف یکبار مصرف آلمینیومی خواهند بود.

تا چند سال پیش، ظروف آلمینیومی هندی در بازار فراوان بودند، اما امروزه کارگاه های تولیدی بسیاری در کشورمان به کار ساخت انواع ظروف آلمینیومی باکیفیت بالا مشغول هستند. این نوع ظروف می توانند به خوبی گرما را انتقال داده و در مدت کوتاهی گرم شوند. ریختن غذاها و یا مایعات گرم در چنین ظروفی بدون مشکل است و خطری را متوجه سلامت انسان نمی کند.

برای تشخیص بهترین نوع ظروف آلمینیومی چند راهکار ساده وجود دارد که عبارتند از:

 • وزن: همانطور که در قبل گفته شد، یکی از خصوصیات ویژه آلمینیوم، وزن سبک آن است. به طور کلی ظروفی که از آلمینیوم تهیه شده باشند، وزنی کمتر از آنچه به نظر می رسد، خواهند داشت. این موضوع به دلیل ساختار مولکولی فلز آلمینیوم است که با فاصله از یکدیگر قرار گرفته اند.
 • ضخامت: ظروف آلمینیومی مقاومت اندکی در برابر فشار داشته و ممکن است به راحتی خم شوند. به همین دلیل توصیه می شود حتما ظروفی را که ضخامت بالاتری دارند، انتخاب کنید.
 • سایزبندی: بهترین ظروف آنهایی هستند که دارای سایزبندی استاندارد بوده و مشخص باشد مناسب چند نفر جهت پخت و یا سرو غذا تولید شده است.

عوامل موثر بر قیمت ظروف آلمینیومی برای صادرات

امروزه تنوع گسترده ای در تولیدات انواع ظروف پذیرایی، تزئینی یا سرو غذا بوجود آمده است. عرضه محصولات متنوع به بازار که از سایزبندی، شکل و طرح متفاوتی برخوردار هستند، موجب شده تا سلیقه طیف گسترده تری از مشتریان، پاسخ داده شود. بسیاری از شرکت های بازرگانی و یا صادرکنندگان لوازم آشپزخانه، به کار فروش ظروف آلمینیومی در بازارهای خارجی مشغول هستند.

یکی از چالش های صادرات ظروف آلمینیومی، نحوه قیمت گذاری آن است که از عوامل متعددی تاثیر می پذیرد. برخی از این عوامل عبارتند از:

 • نوسانات ارزی: افزایش بهای ارز و پایین آمدن ارزش پول ملی، یکی از مهمترین فاکتورها در قیمت گذاری ظروف آلمینیومی هستند. هر زمان نرخ ارز افزایش یابد، به طور مستقیم بر هزینه های تولید، از دستمزد کارگر گرفته تا حمل و نقل، عوارض خروج از کشور، تعرفه های گمرکی، انبارداری و … تاثیر می گذارد.
 • کیفیت: صادرکنندگان همواره تلاش می کنند تا ظروفی با درجه کیفیت عالی را برای عرضه به بازارهای خارجی انتخاب کنند. هر چه کیفیت ظروف بالاتر رود، طبیعی است که قیمت بالاتری پیدا خواهند کرد.
 • حجم سفارش: صادرکنندگان برای بهره مندی از قیمت ویژه و ارزانتر محصول، از شیوه سفارش عمده ظروف آلمینیومی استفاده می کنند. به این ترتیب ظروف، ارزانتر از خریدهای خرد قیمت گذاری شده و برای مشتریان عمده هم توجیه اقتصادی بهتری به دنبال دارد.
 • شیوه خرید: یکی از مهمترین عوامل در قیمت گذاری ظروف آلمینیومی، خرید بدون واسطه آنها می باشد. با حذف دلالان و واسطه ها، این نوع ظروف با قیمت ارزانتری به دست خریدار می رسد.

راهنمای خرید ظروف آلمینیومی درب دار با کیفیت اعلا

راهنمای خرید ظروف آلمینیومی درب دار با کیفیت اعلا تا چند سال پیش، استفاده از ظروف پلاستیکی یکبار مصرف برای سرو غذا در حجم زیاد متداول بود. اما خیلی زود مضرات این نوع ظروف مشخص شده و تولیدکنندگان در صدد جایگزین کردن ماده اولیه دیگری برای تولید ظروف یکبار مصرف برآمدند. ورق های آلمینیوم بهترین گزینه برای این منظور بودند. زیرا هیچ تهدیدی برای سلامت انسان به حساب نمی آیند و فرم پذیری بالایی دارند.

استفاده از ظروف آلمینیومی درب دار برای مناسبت هایی مانند توزیع غذاهای نذری، تحویل غذاهای بیرون بر رستوران ها، پیک نیک و گردش و … بسیار متداول است. برای خرید ظروفی باکیفیت اعلا که از بهترین جنس ورق آلمینیومی ساخته شده و دارای درب پوشاننده باشد، توجه به نکاتی ضروری است:

 • کیفیت: حتما پیش از خرید به کیفیت ظروف و ضخامت آن توجه ویژه داشته باشید. ظروف آلمینیومی شکل پذیری بالایی داشته و اگر بسیار نازک تولید شده باشند، هنگام حمل غذا، ممکن است خم شده و موجب ریخته شدن محتویات، به بیرون شود.
 • بسته بندی: به دلیل آنکه انواع مواد خوراکی در ظروف آلمینیومی نگهداری خواهند شد، این ظروف باید داخل بسته بندی های بهداشتی قرار داشته و امکان آلوده شدن آنها از طریق محیط، وجود نداشته باشد.
 • سفارش عمده: می توان با خرید انبوه چنین ظروفی در بسته بندی های 100 تا 1000 تایی، در هزینه ها صرفه جویی خوبی به عمل آورد و هزینه کمتری پرداخت کرد.
 • طراحی استاندارد: درب دار بودن ظروف آلمینیومی یک مزیت مهم برای آنها به شمار می آید. پیش از خرید حتما مطابقت درب با ظروف را بررسی کنید تا کاملا قالب یکدیگر باشند.
 • سایز و فرم: یکی از ویژگی های ممتاز ظروف آلومینیومی فرم پذیری بالای آن است. هنگام خرید به نوع کاربرد ظروف، سایزبندی آن و تعداد فضاهای جداکننده، دقت کنید. این نوع ظروف براساس تعداد پرس های غذایی که داخل آنها جای می گیرد، سایزبندی می شوند.
 • نشان استاندارد: حتما ظروفی را انتخاب کنید که بر روی بدنه، دارای نشان استاندارد هستند. هیچگاه کیفیت را فدای قیمت ارزان نکرده و در انتخاب چنین ظروفی که همواره برای نگهداری از غذاهای داغ مورد استفاده قرار می گیرند، استاندارد بودن را در اولویت انتخاب قرار دهید.

بررسی بازار رقابت در تولید ظروف آلمینیومی غذا

استفاده گسترده از ظروف آلمینیومی در مراسم ها، جشن ها و مناسبت های مختلف، موجب شده تقاضا برای خرید چنین ظروفی در بازار افزایش یافته و به همین نسبت، هر روز بر تعداد تولیدات افزوده شود. در بازار فعلی، انواع ظروف کاغذی، بامبو و تهیه شده از منشاء گیاهی هم به مشتریان عرضه می شوند، اما هیچکدام به اندازه ظروف آلمینیومی پرکاربرد و ارزان قیمت نیستند.

با توجه به بالاتر رفتن آگاهی مصرف کنندگان نسبت به انواع ظروف موجود در بازار و همچنین توقعاتی که از یک تولیدکننده برتر در این حوزه دارند، رقابت فشرده ای میان کارگاه های تولیدی چنین ظروفی بوجود آمده است. مطالعه حجم خرید و فروش در بازار، نشان می دهد پرداختن به حوزه تولید انواع ظروف آلمینیومی می تواند یک فعالیت اقتصادی پرسود بوده و تضمین قابل قبولی در مورد آینده آن وجود خواهد داشت.

به دلیل اینکه تاثیر آلومینیوم آزاد شده از این ظروف بر روی ماده غذایی بسیار ناچیز بوده و عملا هیچ آسیبی به سلامت انسان وارد نمی کند، استفاده از ظروف آلمینیومی در کشورهای زیادی، مجاز شناخته شده و تولیدکنندگان ایرانی، توجه ویژه ای به صادرات در این حوزه دارند. بدون شک، محصولات مرغوب و درجه یک امکان صادرات به بازارهای جهانی را پیدا می کنند و به همین دلیل، رقابت شدیدی برای تولید بهترین نوع از این ظروف در میان تولیدکنندگان، جریان دارد.

یکی از چالش های اصلی تولیدکنندگان، دسترسی به مواد اولیه درجه یک است، زیرا بدون متریال باکیفیت، تولید ظروف آلمینیومی اعلا هم ممکن نخواهد بود. با توجه به مشکلاتی که در زمینه تامین مواد اولیه در کشور وجود دارد و تاثیر منفی تحریم های اقتصادی بر آن، این کار با مشکلات اساسی همراه بوده و تولیدکنندگان همواره برای دسترسی به مواد اولیه درجه یک، با یکدیگر رقابت دارند.

تولید کنندگان ظروف آلمینیومی غذا با نازلترین قیمت

تولید کنندگان ظروف آلمینیومی غذا با نازلترین قیمت سبک جدید زندگی در دنیای امروز، استفاده از ظروف آلمینیومی را بیش از هر زمان دیگری ضروری کرده است. شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت بهداشت فردی، لزوم محافظت هرچه بیشتر از محیط زیست و استفاده از مواد تجدیدپذیر، در کنار ارزشمند شدن وقت انسانها و نیاز به صرفه جویی در زمان، همگی از عوامل موثر در استفاده روز افزون از ظروف آلمینیومی می باشند.

تولید کنندگان ظروف آلمینیومی غذا در تمامی شهرهای کشور مشغول به فعالیت هستند، اما تولیدکنندگان در اصفهان دارای حسن شهرت بالایی در این حوزه بوده و همواره با تولید مدل های مختلف این نوع ظروف در طرح و سایزهای گوناگون، پیشتازان این صنعت شناخته می شوند. تولیدکنندگان همواره تلاش می کنند ضمن بهره بردن از مواد اولیه مرغوب، محصول نهایی را با نازلترین قیمت در دسترس مصرف کنندگان قرار دهند.

تولید ظروف آلمینیومی با قیمت ارزان، کمک می کند تا طیف گسترده تری از مشتریان، امکان خرید آن را داشته و قدمی مثبت در جهت حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست، برداشته شود. البته دیگر ظروف تولید شده مانند بامبو و کاغذی هم کاملا سازگار با محیط زیست هستند، اما ظروف بامبو گران قیمت بوده و ظروف کاغذی از استحکام مطلوب برخوردار نمی باشند.

سه فاکتور اصلی برای فروش بالاتر انواع ظروف آلمینیومی، ارزان، سلامت و بهداشتی بودن آنها است. این ظروف به راحتی قابل بازیافت بوده و می توان در موارد دیگری، بار دیگر از آلمینیوم آن استفاده کرد. تولید چنین محصولی به اشتغالزایی جوانان کمک کرده و به جهت صادرات گسترده ای که دارند، ارزآوری خوبی برای کشور به ارمغان خواهند آورد.

با عرضه مستقیم ظروف آلمینیومی به بازار، می توان دست دلالان را از قیمت گذاری کاذب محصول کوتاه کرده و امکان فروش ارزان قیمت آن را فراهم کرد. به این ترتیب یک قیمت ثابت برای چنین ظروفی در سراسر کشور وجود داشته و مشتری در هز شهری که باشد، قیمت روز و واقعی محصول را پرداخت خواهد کرد.

عرضه بهترین ظروف آلمینیومی غذا بصورت عمده

بسیاری از مشتریان تمایل دارند برای دریافت ارزانتر ظروف آلمینیومی، از سفارش عمده محصول بهره ببرند. عرضه بهترین ظروف آلمینیومی مخصوص غذا بصورت عمده، راهکاری مناسب برای کاهش قیمت بوده تا مشتری از چنین خریدی، سود بیشتری ببرد. حذف هزینه بسته بندی، مهمترین عامل ارزانتر محاسبه شدن خریدهای عمده می باشد.

تمامی تولیدکنندگان، تخفیفات ویژه ای را برای سفارش دهندگان عمده در نظر می گیرند و به این ترتیب، در هزینه های نهایی، صرفه جویی خوبی به عمل می آید. آن دسته از خریداران ظروف آلمینیومی که به دنبال صادرات این محصول هستند، همواره از شیوه سفارش عمده، بهره می برند. برای سهولت کار مشتریان، امکان ثبت سفارش انبوه ظروف آلمینیومی به صورت اینترنتی هم فراهم شده است.

فروشگاه های آنلاین متعددی مانند دیجی کالا، به کار عرضه اینترنتی انواع ظروف یکبار مصرف غذا مشغول بوده که ظروف آلمینیومی در طرح های ساده و یا درب دار هم از جمله محصولات عرضه شده توسط آنها می باشند. در خرید اینترنتی، همواره بهترین کیفیت از ظروف برای ارائه به مشتریان انتخاب می شود و پل ارتباطی مستقیمی میان تولیدکنندگان و خریداران، برقرار خواهد شد.

عرضه این محصول توسط فروشندگان اصلی، دارای این مزیت است که مشتری می تواند، تضمین قابل اطمینانی درمورد کیفیت بالا و قیمت ارزان محصول از فروشنده دریافت کند. عرضه این ظروف به شکل عمده برای تولیدکننده هم دارای مزایایی می باشد. تولیدکننده نیاز دارد همواره در حال فروش تولیدات بوده و با سرمایه ای که به دست می آورد، مواد اولیه بیشتری جهت تولیدات بعدی خریداری کند. فروش عمده کالا، یک معامله دو سر سود برای تولیدکننده و مصرف کننده محسوب می شود که به پویاتر شدن چرخ صنعت کشور هم کمک بزرگی خواهد کرد.

مرجع پخش ارزانترین ظروف آلمینیومی غذا بدون واسطه

مرجع پخش ارزانترین ظروف آلمینیومی غذا بدون واسطه تولیدکنندگان مطرح و خوشنام بازار، در شهرهای مختلف کشور دارای نمایندگی های فروش فعال بوده و آمادگی دارند، ظروف آلمینیومی را با درجه کیفیت عالی، طی کوتاه ترین زمان به دست مصرف کنندگان برسانند. مرجع پخش ارزانترین ظروف آلمینیومی مخصوص غذا، فروشندگان اصلی آن هستند که محصول را بدون واسطه و کاملا مستقیم به دست مصرف کنندگان می رسانند.

با خرید از تامین کنندگان معتبر در حوزه انواع ظروف سرو غذا، می توان محصولات از برندهای مطرح تولیدکننده را خریداری کرد. انتخاب ظروف آلمینیومی از برندهای سرشناس، از این جهت اهمیت دارد که در مراحل تولید چنین ظروفی، مقداری سرب مورد استفاده قرار گرفته و سپس در مرحله پایانی به دقت از روی ظروف شسته می شود. اما این کار توسط تولیدکنندگانی که محصولات بی کیفیت به بازار عرضه می کنند، انجام نخواهد گرفت.

بدیهی است، وجود سرب بر روی ظروف آلمینیومی تا چه اندازه می تواند برای سلامت انسان خطرناک باشد. به همین دلیل، همیشه توصیه می شود بهترین کیفیت از ظروف آلمینیومی را از مرجع اصلی پخش آن تهیه کنید تا محصولات از نشان استاندارد و تاییدیه های بهداشتی معتبر، برخوردار باشند. این مجموعه از بزرگترین تامین کنندگان انواع ظروف آلمینیومی، فومی و کاغذی در کشور است. کارشناسان واحد فروش آمادگی دارند، سفارش عمده مشتریان را در هر شهری که باشند، پذیرفته و در کوتاهترین زمان ممکن، برای مشتری آماده سازی کنند.

8

 1. با سلام و درود فراوان از سایت شما سفارشظروف المینیومی رو انجام دادم بسیار راضی بودم به بازدیدکنندگان پیشنهاد می کنم حتما از مجموعه شما خرید کنند.

 2. من تعداد بالایی ظروف یکبارمصرف از طریق این سایت برای فروش تو مغازه ام تهیه کردم. هم کیفیت عالی بود هم قیمت مناسب بود. تشکر مجدد از عوامل فروش

  • سلام دوست عزیز
   لطفا فرم مشاوره ای که در سایت قرار دارد رو پر کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند

 3. سلام و وقت بخیر. ارسال این محصول چند روز طول می کشه؟و حداقل خرید چه میزان میتواند باشد؟ اگر محصول مورد نظر مطلوب نظر ما نبود باید جه کاری انجام دهیم ؟

  • سلام وقت بخیر
   برای کسب اطلاعات بیشتر فرم مشاوره داخل سایت رو پر کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند

 4. سلام استفاده از ظروف در مایکروفر باعث محبوبیت آن شده است و مواد مضری در آن استفاده نشده است

 5. استفاده از این ظروف محبوبیت بسیاری دارد چون از مواد شیمیایی تشکیل نشده است و برای سلامتی ضرری ندارد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.