فروش ظرف فوم گیاهی یکبار مصرف

ظرف فوم گیاهی شامل موارد یکبار مصرف است که اغلب در رستوران های فست فود، رستوران ها، کافه هاو مراکز پذیرایی وجود دارد. در کل محصولات ظرف فوم یکبار مصرف غذا ها شامل ظروف مواد غذایی فوم بشقاب، کاسه، لیوان، ظروف و سینی هستند. این محصولات را می توان از تعدادی مواد دیگر از جمله پلاستیک، کاغذ، بیورین، چوب و بامبو تهیه کرد. اما فوم گیاهی ماده ای دوست دار انسان و طبیعت است. فروش این محصولات با بهترین کیفیت توسط مجموعه ما صورت می پذیرد.

فروش ظرف فوم گیاهی یکبار مصرف

بررسی انواع ظرف فوم گیاهی مجلسی

بررسی انواع ظرف فوم گیاهی مجلسی استفاده از بسته بندی های ظرف فوم غذا یک گامی در جهت پیشگیری از بیماری ناشی از غذا است. این محصولات تنها با استفاده یکبار، آلودگی مواد غذایی و شیوع بیماری ها را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند.

سازمان غذا و داروی ایالات متحده به طرز موثری مزایای بهداشتی و بهداشتی بسته بندی ظروف فومی یکبار مصرف را در موقعیت های خاص بیان می کند. این محصولات تضمین کننده سلامتی انسان ها و کره زمین هستند.

یک ظرف مخصوص مواد غذایی فومی نوعی بسته بندی مواد غذایی یکبار مصرف برای انواع غذا ها و نوشیدنی های مختلف مانند نودل فوری فرآوری شده، گوشت خام یا پخته، بستنی و … است. همچنین از آنها معمولاً برای سرو غذای آماده رستورانها استفاده می شود و همچنین در صورت درخواست مشتریانی که مایل هستند باقیمانده وعده های غذایی خود را به خانه برسانند در دسترس هستند. کف یک عایق حرارتی مناسبی است که حمل آن را آسان می کند و همچنین می تواند مواد غذایی را در دمایی که هنگام پر شدن در ظرف داشت، گرم یا سرد نگه دارید.

ظرف مستطیلی
ظرفی به سبک مستطیل شکل به همراه یک درب متصل، که در اندازه های مختلف عرضه می شود. بزرگترها معمولاً دارای چندین محفظه هستند و باعث می شوند غذاهای مختلف از یکدیگر جدا شوند. این تنوع معمولاً چندین پیش بینی کوچک روی درب ظرف را شامل می شود که از طریق شکاف های موجود در نیمه پایین برای “قفل” آن قرار می گیرد. بنابراین پوشش را بسته نگه می دارد. این ظروف تنها در صورت نگه داشتن عمود مقاوم در برابر نشت هستند و اغلب دارای یک ناحیه مربع مربع برای برچسب زدن هستند.

ظرف استوانه ای

یک ظرف سبک استوانه ای با یک درب پلاستیکی مجزا، شفاف یا مات که می تواند محکم مهر و موم شود تا در برابر نشت غذا مقاومت کند. هم اندازه کلی و هم نسبت قد به قطر می توانند بسیار متفاوت باشند. چنین ظروف معمولاً سوپ و خورش را نگه می دارند. با این حال، انواع کوچکتر اغلب برای نگهداری سس ها و چاشنی ها استفاده می شود.

کارخانه تولیدی ظرف فوم گیاهی یکبار مصرف

کارخانه تولیدی ظرف فوم گیاهی یکبار مصرف کارخانه ظرف فوم ما اقدام به تولید این محصولات با بهترین کیفیت نموده است. درکنار تولید با کیفیت، این مجموعه اقدام به پخش ظرف فوم با بهترین قیمت نیز نموده است جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید این محصولات با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.