فروشگاه ظرف کبابی دو خانه آلومینیوم در شیراز

همه ما بار ها از ظروف یکبار مصرف آلومینیومی برای نگهداری و حمل غذا های مختلف استفاده کردیم. مصرف این نوع ظرف ها به خصوص در اماکنی همچون رستوران ها، بیمارستان ها و … بسیار بالا است و به صورت عمده توسط این مراکز خریداری می شود. در این مطلب ما قصد داریم در خصوص فروشگاه ظرف کبابی دو خانه آلومینیوم در شیراز صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

فروشگاه ظرف کبابی دو خانه آلومینیوم در شیراز

بررسی اندازه های ظرف کبابی دو خانه آلومینیوم

بررسی اندازه های ظرف کبابی دو خانه آلومینیوم ظرف های آلومینیومی دارای انواع مختلف هستند که هر کدام از لحاظ ابعاد ظرف و شیوه ساخت با یکدیگر متفاوت می باشند.

از جمله پر مصرف ترین این ظروف را می توان ظرف کبابی یکبار مصرف نام برد که در سطح بسیار گسترده ای در رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرند.

این ظرف دارای دو نوع تک پرسی و دو پرسی می باشد که به گونه دو پرسی آن در اصطلاح دو خانه گفته می شود.

ظروف دو خانه در هر برندی با یک سایز استاندارد تولید می شود. اندازه ظرف کبابی دو خانه استاندارد عبارت است از:

  • طول: 225 میلی متر
  • ارتفاع: 45 میلی متر
  • عرض: 165 میلی متر
  • وزن: 125 سی سی

ظرف های دو خانه یا دو پرسی در کارتن های 1000 تایی یا 5000 تایی در بازار توزیع می گردند و آماده فروش می شوند.

همینطور لازم به ذکر است که بزرگ بودن ابعاد این ظروف در مقایسه با ظرف های تک پرسی به هیچ عنوان به معنای جاگیر بودن آن ها نیست. بلکه این ظرف ها داخل هم قرار می گیرند و در نتیجه فضای بسیار کمی را اشغال می کنند و به راحتی قابل حمل و جا به جایی می باشند.

قیمت انواع ظرف کبابی دو خانه آلومینیوم

قیمت انواع ظرف کبابی دو خانه آلومینیوم یکی از مهم ترین فاکتور ها پیش از خرید این محصول را می توان قیمت ظرف کبابی به شمار آورد.

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید آن است که به طور کلی عوامل بسیار زیادی بر قیمت نهایی خرید این محصول در بازار تأثیر گذار هستند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برند تولید کننده محصول
  • حجم خرید شما که می تواند عمده و یا تعداد کم باشد
  • شیوه خرید شما که می تواند اینترنتی و یا حضوری باشد
  • نوسانات بازار
  • میزان عرضه و تقاضای بازار (طبیعی است که هر چقدر میزان عرضه نسبت به تقاضا بیشتر باشد، قیمت محصول هم کاهش پیدا می کند و بالعکس)

بنابراین اگر فاکتور قیمت برای شما هم بسیار مهم است، بهتر است پیش از آن که محصول را خریداری کنید، ابتدا قیمت روز آن را از مراکز مربوطه به صورت اینترنتی و یا تلفنی استعلام بگیرید و سپس نسبت به خرید آن اقدام فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.