فروشندگان بهترین ظرف فوم تک پرسی یکبار مصرف

امروزه تک تک ما در مراسم مختلف و موارد گوناگونی از انواع مختلف ظروف یکبار مصرف استفاده می‌کنیم و این محصولات نقش بسیار مهم و پررنگی در زندگی روزمره انسان‌ها پیدا کرده‌اند. ظروف یکبار مصرف دارای انواع گوناگونی هستند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به ظروف کریستالی یکبار مصرف، ظروف فومی یکبار مصرف، ظروف آلومینیومی و … اشاره کرد که در این بین ظرف فوم تک پرسی یکی از بهترین انواع این ظروف به حساب می‌آیند که از طریق فروشندگان معتبر این محصولات در حجم بسیار بالایی در اختیار خریداران قرار می‌گیرند. 

فروشندگان بهترین ظرف فوم تک پرسی یکبار مصرف

آشنایی اجمالی با بهترین ظرف فوم تک پرسی

آشنایی اجمالی با بهترین ظرف فوم تک پرسی ظروف یکبار مصرف امروزه در انواع مختلفی تولید می‌شوند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ظرف‌های یکبار مصرف پلاستیکی
  • ظروف یکبار مصرف گیاهی
  • ظرف‌های یکبار مصرف فومی
  • ظرف‌های یکبار مصرف کاغذی
  • ظرف‌های یکبار مصرف آلومینیومی

ظروف یکبار مصرف فومی از جنس EPS هستند. در فرآیند تولید این محصولات، مواد اولیه استفاده شده به صورت گرانول در قسمت اکسترودر خط تولید ذوب می‌شوند و بعد از ذوب شدن با دمش یک نوع گاز خاص به صورت ورقه‌ای در می‌آیند. در مرحله بعد این محصولات به وسیله دستگاه وکیوم فرم می‌پذیرند و سپس از داخل کوره مخصوص عبور می‌کنند تا شکل ظاهری محکمی به خود بگیرند و پس از آن ورق‌ها از هم برش می‌خوردند. 

البته در فرآیند تولید این محصولات یکسری از ظروف به صورت درست و مناسب شکل نمی‌گیرند و یا در حین فرآیند تولید می‌شکنند و لذا پس از مرحله دوم، طروفی که به درستی تولید نشده‌اند به قسمت بازیافت می‌روند. ابتدا در این مرحله با آسیاب خورد می‌شوند و سپس به دستگاه گرانول ساز منتقل می‌شوند و ذوب می‌شوند و ادامه مراحل اولیه تشکیل ظروف یکبار مصرف فومی بر روی آن‌ها صورت می‌پذیرد. 

لازم به ذکر است که امروزه شرکت‌های معتبر انگشت شماری در زمینه تولید بهترین ظرف فومی در کشور فعالیت می‌کنند و لذا همین موضوع سبب می‌شود که این محصولات نسبت به دیگر انواع ظروف یکبار مصرف به مقدار کمتری در بازار عرضه شوند. 

همچنین باید ذکر کرد که شما می‌توانید انواع مختلفی از ظروف غذای درب دار، لیوان فومی، بشقاب یکبار مصرف فومی و … را در ابعاد و اندازه‌های مختلف مشاهده و خریداری کنید. 

قیمت انواع ظرف فوم تک پرسی کرمان

قیمت انواع ظرف فوم تک پرسی کرمان شرکت ظرف فوم تک پرسی کرمان یکی از بهترین شرکت‌های فعال در زمینه تولید ظروف یکبار مصرف فومی در کشور به حساب می‌آید و سالانه حجم بسیار بالایی از این محصولات را تولید و در داخل و خارج از کشور عرضه می‌کند.

قیمت ظرف فوم کرمان بسته به پارامترهای مختلفی متفاوت است. از طریق پل‌های ارتباطی موجود در این سایت می‌توانید با مشاورین ما در این حوزه ارتباط برقرار کرده و از آخرین قیمت این محصولات مطلع شوید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.