فروشنده انواع چنگال یکبار مصرف مشکی

ظروفی که به عنوان یکبار مصرف معروف هستند، متشکل از انواع گوناگونی می باشند که چنگال یکبار مصرف مشکی فام نیز جزئی از آنان است. این محصول را فروشنده، در مدل ها و سایزهای متفاوتی ارائه می دهد. کارخانه چنگال یکبار مصرف شاهرود، در این عرصه فعالیت گسترده ای دارد و کالای خود را از جنس های مختلفی می سازد. فروشنده انواع چنگال یکبار مصرف مشکی

سایز بندی انواع چنگال یکبار مصرف مشکی

سایز بندی انواع چنگال یکبار مصرف مشکی هر یک از ظروفی که تولید می شوند، ابعاد مخصوص خود را دارا هستند و به این شکل، کودکان و بزرگسالان راحت می توانند از آن استفاده نمایند. سایز بندی انواع چنگال یکبار مصرف مشکی نیز متنوع است. البته این نمونه از کالا را در طول و عرض گوناگونی ارائه می کنند که در زیر به بعضی از آنان اشاره می نماییم: 

 • چنگال در طول 16.7 و عرض 2.7 میلیمتر 
 • چنگال در طول 102 و عرض 15 میلیمتر 
 • چنگال در طول 178 و عرض 36 میلیمتر 
 • چنگال با طول 178 و عرض 25 میلیمتر 
 • چنگال با طول 175 و عرض 23 میلیمتر 
 • چنگال با طول 178 و عرض 28 میلیمتر 

البته سایزهای گوناگون دیگری هم دارند که در کل می توان به کوچک، متوسط و بزرگ آنان را دسته بندی کرد. خوب است به این نکته هم دقت داشته باشید که این نوع از ظرف یکبار مصرف، به جزء مشکی در رنگ های سفید، قرمز، نارنجی و غیره عرضه می شود. شرکت تولید کننده آن را در کیفیت های متفاوتی عرضه می کند. 

تولید چنگال یکبار مصرف مشکی طرح استیل شاهرود

تولید چنگال یکبار مصرف مشکی طرح استیل شاهرود ظرف های یکبار مصرف، عموماً از جنس های پلاستیکی پلیمری ساخته می شوند. این پلاستیک ها مرغوب هستند و در کنار این، آسیبی به محیط زیست نمی رسانند؛ چون که به چرخه تولید دوباره باز گرداننده می شوند. از طرفی، شاهد تولید چنگال یکبار مصرف مشکی طرح استیل شاهرود نیز می باشیم. 

این محصول را طوری ساخته اند که شما در وهله نخست، گمان می کنید با یک محصول استیل مواجه شده اید و فقط زمانی که دست بزنید، به جنس آن پی می برید. در هر صورت، چنگال یکبار مصرف استیل مانند را تولید کننده در انواع مختلف و ابعاد گوناگونی می سازد و به صورت بسته بندی سلفونی ارائه می دهد. 

چنگال یکبار مصرف پلاستیکی، کاربرد زیادی دارد. با آن می توان غذا، کیک و شیرینی را میل کرد. می شود در مهمانی ها، نذورات و جشن های مختلف برای راحتی کار، از این نمونه چنگال ها استفاده نمود. نوع مرغوب این کالا را برند معتبر تولید کرده که کاملاً بهداشتی بوده و هیچ آسیبی در صورت خوردن غذاهای گرم، به بدن نمی رساند. 

3

  • سلام دوست عزیز
   لطفا از طریق فرم مشاوره ای که در سایت قرار داره اقدام بفرمایید تا مشاورین ما با شما تماس حاصل کنند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.