غذای ماهی گوپی با حراج 80 درصدی در بازارهای کرج

ماهی هایی مانند بونیتو و خال مخالی در حال حاضر تنها محصولات ذخیره سازی در سردخانه هستند، ماهی خال مخالی به شدت کاهش می یابد، هادوک و تابی ماهی های خوراکی ماه مارس هستند.

اگر بتوان آن را خرید، این ماه بهترین خواهد بود، غذای ماهی گوپی در این ماه فراوان است، ماهی باس، یک ماهی مغذی و خوشمزه، یکی از ماهی های اولویت دار است که در پیشخوان ترجیح داده می شود.

آنچوی به پادشاهی خود ادامه می دهد، خوب روغن کاری شده و رشد کرده است.

در حالی که تابی را می توان با توجه به قیمت آن خرید، ماهی هایی مانند چینکوپ و کوفانا را به وفور پیدا می کنید و از طرفی خس خس را می توان در ماه ژانویه به وفور به عنوان یک ته ماهی گوشتی و خوشمزه مصرف کرد.

غذا

پرستو، سوف، مرجان به وفور بیرون می آیند، كفال قرمز و كفال قرمز كه بزرگترين كفال به حساب مي آيد نيز در مقادير قابل توجهي نگهداري مي شود.

کفال قرمز یا کفال قرمز یکی از خوشمزه ترین ماهی هاست، در این ماه ها در صورت امکان لوبیا قرمز در اولویت قرار گیرد، به هر حال، به ویژه ماهیان دریای سیاه و مرمره با این فصل خداحافظی می کنند زیرا ممنوعیت صید از 15 آوریل آغاز شده است.

ماهی باس طعم خود را حفظ می کند، لوبیا قرمز نیز باید در هر جایی که یافت می شود مصرف شود، ماهی های مرجانی و عقربی به ویژگی سیر کنندگی خود ادامه می دهند.

با بسته شدن فصل ماهیگیری، اکثر صیادان غرفه های خود را می بندند، در این دوره ماهیان مدیترانه در پیش زمینه هستند.

شما می توانید ماهی هایی مانند خاکستری، لیر و مرجانی را در تعداد کمی از ماهیگیرانی که باز مانده اند پیدا کنید اما از نظر تداوم مصرف ماهی، می توان به ماهی باس و ماهی باس که به طور گسترده به عنوان ماهی پرورشی تولید می شود، ارجحیت داشت.

علاوه بر این، ماهی قزل آلا که عمدتا از خارج از کشور می آید جایگزین خوبی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.