عرضه عمده ظرف گیاهی یکبار مصرف مشکی

چند سالی است که استفاده از ظروف گیاهی یکبار مصرف در حال رواج یافتن است. تحقیقات نشان داده است که استفاده از ظروف پلاستیکی یکبار مصرف مضرات بسیاری برای سلامتی انسان دارند. این مواد پلاستیکی در تماس با مواد غذایی و به ویژه در حالت گرم با ترکیبات غذا واکنش نشان می دهند و باعث ورود برخی از ترکیبات شیمیایی خود به داخل آب یا غذای گرم داخل ظرف می شوند. با درک این واقعیت تولید و استفاده از ظرف گیاهی یکبار مصرف توانسته است جایگزین بسیار مناسبی برای ظروف پلاستیکی باشد. انواع ظرف پلاستیکی یکبار مصرف کدامند و از کجا می توان این محصولات را به صورت عمده تهیه نمود؟

عرضه عمده ظرف گیاهی یکبار مصرف مشکی

انواع ظرف گیاهی یکبار مصرف سازگار با محیط زیست

انواع ظرف گیاهی یکبار مصرف سازگار با محیط زیست

انواع ظروف گیاهی یکبار مصرف به آسانی و پس از استفاده در محیط زیست تجزیه می شوند و مانع از وارد آمدن آسیب به آن می شوند. این محصولات منحصر به نوع خاصی از ظرف ها نبوده و می تواند آنها را در ابعاد و اشکال بسیار متنوع تولید نمود.

این ظروف از مواد اولیه طبیعی مانند نشاسته ذرت، سیب زمنی و گندم ساخته می شوند و برای ایجاد خاصیت پلیمری و ضد آب بودن در آنها از موم عسل یا روغن های گیاهی استفاده می شود. البته با وجود تنوع در مواد اولیه مورد نیاز برای این محصولات، مشخصات کلی همه انواع این ظروف یکسان بوده و سازگاری بالایی با محیط زیست دارند.

انواع مختلف ظروف گیاهی یکبار مصرف را می توان با رنگ های مختلف تولید کرد. البته رنگ های مورد استفاده برای این کار رنگ های طبیعی هستند و هیچ گونه ضرری برای سلامتی انسان یا محیط زیست ندارند.

انواع لیوان، بشقاب و کاسه های تولید شده از مواد گیاهی در سایز ها و شکل های مختلف در بازار وجود دارد. 

تنوع محصولات در این ظروف باعث شده است که بنا به خواست و نیاز جامعه حتی سرویس ظرف گیاهی به بازار عرضه شود و در مهمانی ها و مراسم از آن استفاده شود.

فروش ویژه ظرف گیاهی یکبار مصرف مجلسی اصفهان

فروش ویژه ظرف گیاهی یکبار مصرف مجلسی اصفهان

چنانچه در زمینه فروش انواع ظروف یکبار مصرف دارای فروشگاه و مرکز پخش هستید و یا به صادرات انواع ظروف یکبار مصرف به سایر کشورها اشتغال دارید؛ استفاده از ظروف یکبار مصرف گیاهی می تواند نقش بسیار مهمی در توسعه تجارت شما داشته باشد.

فروش ویژه ظرف گیاهی اصفهان می تواند تامین کننده نیاز شما به این محصول باشد.

برای تهیه انواع مختلف این محصول از جمله ظرف گیاهی مجلسی می توانید با کارشناس فروش ارتباط برقرار نموده و  ضمن اطلاع از قیمت روز این محصولات سفارش خود را اعلام نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.