صف خرید میوه خشک هانان موجب کشتار دسته جمعی شد

میوه خشک هانان با کیفیت بالا، خشک شده در هوا، درمان نشده، تیره، چروکیده و کمی گرد و غبار هستند. اما سالم و خوشمزه! و می توانید با خیال راحت آنها را خریداری کنید.

هنگام خرید میوه های خشک به ظاهر میوه، رنگ، بو و طعم، یکپارچگی بسته بندی دقت کنید. برای دیدن تاریخ انقضا، اینکه در چه شرایط بهداشتی نگهداری می شوند، توسط چه کسی فروخته می شوند، خیلی تنبل نباشید.

فروشگاه های واقع در زیرزمین را حذف کنید. اگر اینجا بازار است، نباید گل‌های تازه یا غذاخوری‌هایی که در آن‌جا سرخ می‌کنند و می‌جوشانند، وجود داشته باشد.

در ضمن میوه های خشک نباید دارای میوه های نرم و چروکیده و کپک عجیبی به شکل آفلاتوکسین باشند. قارچ های کپک موذی هستند. وجود قالبی که حتی به سختی قابل مشاهده است، نشان دهنده شکست کل محصول از داخل است.

میوه

سعی نکنید آن را بشویید یا پاک کنید. آفلاتوکسین ها بسیار پایدار هستند و خود را برای عملیات حرارتی مناسب نمی دانند. بنابراین، سرنوشت را وسوسه نکنید میوه های خشک شده را که تحت تأثیر کپک در غذا قرار گرفته اند حذف کنید.

یکی از ویژگی‌های مشترک همه میوه‌های خشک این است که وقتی در یک مشت فشرده می‌شوند، نباید به هم بچسبند، اما خشک و کاملا سفت بمانند. برخی از میوه ها ممکن است حاوی حشرات باشند!

به عنوان مثال، انجیر طبیعی با کیفیت بالا در لمس چرب نیست، براق نیست، بی بو است، رنگ بژ روشنی دارد که می تواند از کرم تا قهوه ای روشن متفاوت باشد، کاملا نرم و کمی پهن است. از پلاک سفید روی انجیر خشک نترسید این گلوکز طبیعی میوه است که بیرون آمده است.

طعم میوه نباید حاوی نت های ترش یا شور باشد و نباید انجیر را انتخاب کنید که خیلی خشک یا خشن باشد. این نشان می دهد که مدت زمان ماندگاری آن به پایان رسیده است.

گاهی برای خشک کردن انگور از کوره های گازی یا بنزینی استفاده می شود. آن را روی توری می ریزند و گرم می کنند و کشمش تمام این بخارات را جذب می کند.

چنین میوه های خشکی ارزش خریدن ندارند. با چنین خشک شدن، یک ماده سرطان زا مضر روی سطح پوست میوه می نشیند که عطر و طعم را کاملاً از بین می برد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.