صادرات چنگال یکبار مصرف پلاستیکی دسر

چنگال یکبار مصرف پلاستیکی از جمله محصولات پرکاربرد می باشد که از آن برای خوردن دسر، غذا و سالاد استفاده می کنند. جنگال یکبار مشرف توسط شرکت های تولید کننده ایرانی تهیه می شود و به علت تولید انبوه بخشی از این چنگال ها به کشور های دیگر صادرات می شود.

صادرات چنگال یکبار مصرف پلاستیکی دسر

نحوه ساخت چنگال یکبار مصرف پلاستیکی کوچک

نحوه ساخت چنگال یکبار مصرف پلاستیکی کوچک نحوه ساخت چنگال یکبار مصرف پلاستیکی بسیار ساده است و به راحتی انجام می گیرد. چنگال یکبار مصرف غذا به دو دسته چنگال یکبار مصرف کوچک و چنگال یکبار مصرف بزرگ دسته بندی می شود.

برای تولید جنگال یکبار مصرف ابتدا مقدار زیادی پلاستیک را درون‌دیگ های مخصوص می ریزند. سپس دیگ را روی شعله قرار داده و به پلاستیک حرارت می دهند. آنقدر پلاستیک‌را گرم می کنند تا به طور کامل ذوب شود، پس از اینکه پلاستیک‌ذوب شد رنگ سفید را به آن اضافه می کنند.

وقتی رنگ پلاستیک به سفید تغییر کرد نوبت به فرم دادن آن می رسد. پلاستیک را درون قالبهای مخصوص می ریزند و به شکل چنگال در می آورند، سپس صبر می کنند تا چنگال های درون قالب خشک شده و سفت شوند.

پس از اینکه چنگال ها خشک شدند آن ها را از درون قالب خارج کرده و به محلول ضدعفونی کننده آغشته می کنند. وقتی چنگال های پلاستیکی ضدعفونی شدند آن هارا درون بسته های کاغذی بسته بندی کرده و در بازار عرضه می نمایند. چنگال یکبار مصرف لوتوس نیز دقیقا به همی شکل تولید می شود اما در تولید آن به جای رنگ سفید از رنگ نقره ای استفاده می کنند.

فروش انواع چنگال یکبار مصرف پلاستیکی درجه یک

فروش انواع چنگال یکبار مصرف پلاستیکی درجه یک انواع چنگال یکبار مصرف پلاستیکی توسط شرکت های ایرانی و با کیفیت درجه یک تولید می شود. این شرکت ها از فروش چنگال یکبار مصرف به سود خوبی می رسند. شرکت های بسیار زیادی در سرتاسر ایران به تولید انواع چنگال یکبار مصرف پرداخته اند، این شرکت ها تمام سعی و تلاش خود را می کنند تا بتوانند این محصول را با بالاترین کیفیت تولید کرده و با مناسب ترین قیمت در بازار عرضه نمایند.

هدف این شرکت ها از این همه سعی و تلاش این است که بتوانند رضایت مشتریان خود را به دست بیاورند. قیمت چنگال یکبار مصرف با توجه به کیفیت آن مشخص می شود، هرچقدر که چنگال کیفیت بالاتری داشته باشد مسلما قیمت آن هم بالاتر خواهد بود.

کیفیت چنگال یکبار مصرف ایرانی بسیار بالا می باشد و قیمت آن هم مناسب است، به همین علت اکثر کشور های جهان این محصول را از شرکت های ایرانی خریداری می نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.