صادرات ظرف هواپیمایی آلومینیوم غذاخوری

صادرات ظرف هواپیمایی آلومینیوم غذاخوری به خارج از مرزهای ایران تا حدودی نشان دهنده کیفیت این محصولات تولید داخل می باشد؛ همان گونه که از نام کالا مشخص است؛ این ظرف ها از جنس همان ورق های آلومینیومی هستند. ظروف هواپیمایی، جهت بسته بندی انواع مواد غذایی در اشکال و ابعاد گوناگون طراحی شده اند.

صادرات ظرف هواپیمایی آلومینیوم غذاخوری

ضخامت اصلی ظرف هواپیمایی آلومینیوم

ضخامت اصلی ظرف هواپیمایی آلومینیوم یکی از مسائلی که کلیه شرکت های هواپیمایی به آن توجه ویژه دارند؛ نحوه بسته بندی مواد خوراکی است؛ توجه به این مقوله با هدف رعایت بهداشت، رفاه حال مسافران و حفظ سلامت آنها صورت می گیرد.
شایان ذکر است که نحوه بسته بندی و نگهداری غذاهای گرم به مراتب مشکل تر بوده و به توجه ویژه ای نیاز دارد.

امروزه بخش اعظم ظروف هواپیمایی غذا از جنس آلومینیوم تولید شده اند چرا که تحقیقات نشان داده؛ این ظرف ها نسبت به سایر ظروف یکبار مصرف، سالم تر بوده و هیچ گونه ماده مضری به غذا اضافه نمی کنند.

ظرف هواپیمایی غذا آلومینیومی به نوبه خود تنوع داشته و در مدل ها و ضخامت های گوناگون طراحی می شود؛ انتخاب ظرف تا حدودی به نوع غذا و همچنین زمان سرو آن بستگی دارد.
به عنوان مثال ظرف نگهداری خوراک های گرم با ظرف سرو سالاد الویه متفاوت است؛ اما به طور کلی ضخامت ظرف هواپیمایی مخصوص بسته بندی غذا چیزی بین 0/002 تا 0/008 سانتی متر می باشد؛ ابعاد بیان شده را می توان به عنوان ضخامت اصلی کلیه ظروف آلومینیومی پذیرفت.

فروش ظرف هواپیمایی آلومینیوم در سایز های متنوع

فروش ظرف هواپیمایی آلومینیوم در سایز های متنوع فروش ظرف هواپیمایی آلومینیوم در سایزهای متنوع صورت می گیرد؛ این مسئله با توجه به تنوع خوراکی های سرو شده در طول سفر بدیهی به نظر می رسد.
در واقع سایز ظرف هواپیمایی یکی از مهم ترین زمینه های تنوع آن به شمار می رود؛ مثلاً اغلب ظرف های مخصوص برنج، طولی حدود 160 میلی متر و عرضی بین 110 تا 120 میلی متر دارند؛ همچنین ارتفاع این ظرف ها، تقریباً سی میلی متر است؛ این ابعاد، دقیقاً یک پرس برنج را در خود جای می دهند؛ اما اندازه تقریبی ظروف خورشتی آلومینیومی 50*120*150 می باشد؛ بدیهی است که ظرف های خورشتی، ضخیم تر و سنگین تر هستند.
به همین ترتیب می توان نمونه های مختلف ظرف هواپیمایی سالاد و تنقلات را معرفی نمود.

علاوه بر آنچه بیان شد؛ برخی از ظروف آلومینیومی به صورت چند خانه ای طراحی شده اند؛ تا کار پذیرایی از مسافران راحت تر و با سرعت بیشتری انجام شود.
نکته شایان ذکر این است که در حال حاضر ظروف هواپیمایی آلومینیوم ایرانی از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بوده و علاوه بر مصرف داخلی به سایر کشورها نیز صادر می گردند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.