شیلنگ گاز ایران یاسا موجب مرگ کودکی در تهران شد

شیلنگ‌های گاز کششی معمولاً در محیط‌های خانگی برای اتصال شیر توزیع گاز به وسایل آشپزخانه، در بیشتر موارد اجاق گاز، استفاده می‌شوند.

این نوع شیلنگ گاز ایران یاسا از فولاد ضد زنگ آستنیتی 316L ساخته شده است که با پوشش خارجی گرما انقباض زرد پوشانده شده است که از شیلنگ در برابر حمله اسیدی حفره شدن و تغییرات حرارتی محافظت می کند.

پوشش غیر قابل اشتعال پی وی سی نیز از شیلنگ گاز ایران یاسا در برابر خوردگی، آتش سوزی و آسیب های مکانیکی محافظت می کند.

شیلنگ گاز ایران یاسا قابل کشش در معرض عملیات حرارتی ویژه قرار دارند، عملیات حرارتی تنش ناشی از فرآیندهای جوشکاری لوله‌ها، شکل‌دهی مکانیکی و اتصالات را از بین می‌برد و انعطاف‌پذیری را افزایش می‌دهد و در عین حال نرخ فنر را کاهش می‌دهد.

شیلنگ

این محصول را می توان در تنگ ترین شعاع خمشی بدون کاهش سطح مقطع نصب کرد، ساختار قابل گسترش آن قابلیت اتصال عالی برای فواصل غیر طبقه بندی شده را فراهم می کند.

به دلیل انعطاف پذیری و گسترش آن، نصب این شیلنگ های گاز مقرون به صرفه و در زمان صرفه جویی می شود.

همانطور که در ویدیو های تبلیغاتی نشان داده شده است به راحتی می توان آن را گسترش داد تا نیازهای مشتری را برآورده کند و کاربرد بر روی اجاق گاز، شومینه، کباب پز، کباب پز، دیگ های ترکیبی، حمام های داغ و آبگرمکن ها سازگار است.

ما شیلنگ های گاز مهندسی دقیق را طراحی و عرضه می کنیم که به دلیل ارزش عملکردی برتر، کاربرد، عملکرد و دوام شناخته شده هستند.

این شیلنگ ها دارای طیف گسترده ای از مشخصات هستند و با استانداردها و دستورالعمل های صنعتی معتبر تأیید می شوند، شیلنگ های گاز قابل گسترش ما طبق مشخصات در داخل خانه بررسی و آزمایش می شوند.

تمام قطعات تحت آزمایش های آب بندی دقیق و عملیات حرارتی خلاء قرار می گیرند، این محصولات از نظر کیفیت، قابلیت اطمینان و عملکرد بالا، استانداردهای نظارتی و استانداردهای کیفیت تجویز شده را تأیید می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.