زنی با زغال سکه ای عمده برای فرزندش کوکی های خوش مزه ای درست کرد

زغال سکه ای عمده یک باقیمانده کربن سیاه سبک وزن است که پس از سوختن چوب تولید می شود. به عبارت دیگر، زغال چوب نتیجه نهایی نوع خاصی از فرآیند احتراق است.

چه نوع فرآیندی؟ خوب، ما چوب را در محیطی با اکسیژن بسیار کم گرم می کنیم و تمام آب و اجزای فرار را از بین می بریم – مواد متراکم کربن را پشت سر می گذاریم.

اگر شما یک کودک نسل Z یا نسل آلفا هستید، به احتمال زیاد با عملکرد درونی بازی BBQ زغالی بریتانیا آشنا نیستید. ما شما را سرزنش نمی کنیم به هر حال، در فرهنگ رفع فوری، محصولات و ابزارهای زیادی وجود دارد که اشتهای شما را تحریک می کند.

اما زغال چوب خوب بخشی جدایی ناپذیر از تاریخ ماقبل بشری و بشری بوده است بنابراین ارزش آشنایی با این توده های سیاه دوست داشتنی را دارد.

زغال

برای کشیدن قدیمی‌ترین نقاشی‌های غار که به 30000 سال قبل از میلاد برمی‌گردد، از زغال چوب استفاده شده است. با بزرگنمایی به 4000 سال قبل از میلاد، یک سنگ معدن فلزی طبیعی در آتش زغال سنگ افتاد و شروع به ترشح فلز مایع کرد وارد عصر برنز و عصر آهن شوید.

در حدود 1500 سال قبل از میلاد، پاپیروس های مصری استفاده از زغال چوب را برای از بین بردن بوی بد زخم ها ثبت کردند اولین اشاره به کاربرد پزشکی زغال سنگ. همانطور که می بینید، زندگی ما هزاران سال است که فراتر از همبرگرها و بنگرها با زغال چوب در هم تنیده شده است.

این زغال چوب است که به روش قدیمی ساخته شده است سوزاندن چوب در محیطی کم اکسیژن برای به دست آوردن قطعات کربن متراکم AKA char. طعم دودی و حرارت زیاد مطمئنا غارنشین یا زن درون شما را شعله ور می کند.

در BIG K ما قطعاً وسواس زیادی برای تولید و ارائه بهترین چوب های چوبی ممکن داریم. ما جهان را جست‌وجو کرده‌ایم تا بهترین تامین‌کنندگان چوب سخت را پیدا کنیم. ما بی نهایت ساعت را صرف پالایش فرآیندهای تولید خود کرده ایم.

ما گام‌های بزرگی را در جهت عرضه محصولات چوبی پایدار برداشته‌ایم. ما در اینجا شاخ استعاری خود را به کار نمی بریم. بلکه فقط می خواهیم اشتیاق خود را نسبت به کاری که انجام می دهیم به شما نشان دهیم.

این نشان دهنده توجه ما به کیفیت و عملکرد است. و اثبات آن در پودینگ است: تمام چوب‌های کلوچه ما 100% طبیعی و بدون هیچ گونه افزودنی هستند و خروجی حرارت ثابتی را برای سوختگی‌های قابل کنترل و دقیق ارائه می‌دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.