دود زغال بلوط کبابی موجب ایجاده غده های چربی در گردن می شود

زغال چوب بخصوص زغال بلوط کبابی یک محصول ریز متخلخل با کربن بالا است که در طی پیرولیز چوب ایجاد می شود. پیرولیز تجزیه حرارتی چوب بدون اکسیژن است

بر خلاف سوخت معمولی (به عنوان مثال هیزم)، زغال چوب، اگر به درستی مشتعل شود، دود و شعله باز تشکیل نمی دهد، بلکه فقط دمای لازم گرما را می دهد، بنابراین بارها و رستوران ها با کمال میل از آن در کباب های خود برای پختن غذاهای مختلف استفاده می کنند.

در عین حال ، لازم نیست منتظر بمانید تا هیزم بسوزد از این گذشته ، زغال چوب قبلاً یک سوخت آماده است. نکته مهم این است که زغال چوب ما به اندازه سوخت شومینه های باز خانگی عالی است.

این زغال به دلیل عدم وجود ناخالصی و کربن زیاد، مدت زیادی می سوزد (گرما می دهد) و به هیچ وجه بو (دود) را وارد اتاق نمی کند.

زغال

استفاده از زغال چوب: زغال چوب محصولی منحصر به فرد است. هزاره ها از لحظه ای که مردم تازه شروع به استفاده از آن در زندگی روزمره و صنعت کردند تا به امروز می گذرد.

با این حال، در همه زمان ها زغال سنگ تقاضای ثابتی داشت. بیشتر زغال چوب در صنعت استفاده می شد. افزایش قابل توجهی در مصرف زغال چوب در اروپا در مقایسه با سایر انواع سوخت جامد در پایان قرن گذشته رخ داد که دلیل آن تشدید استانداردهای زیست محیطی برای انتشار مواد مضر در جو و دفع پسماندهای سوخت خاکستر بود.

زغال چوب، به عنوان یک محصول سازگار با محیط زیست، تمام این الزامات را برآورده می کند، که نمی توان در مورد زغال سنگ، هیزم، ذغال سنگ نارس گفت.

در اروپای پرجمعیت، معلوم شد که برای گرم کردن خانه ها، سوزاندن اجاق ها و شومینه ها ضروری است. در روسیه نیز همین روند در حال انجام است. بیشتر و بیشتر مردم از زغال چوب به عنوان سوخت برای گرم کردن کلبه ها، حمام ها و کلبه ها استفاده می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.