خرید پاکت نامه روزهای دوشنبه در تهران رایگان شد

پاکت یک بسته بندی کاملاً معمولی است که معمولاً از مواد مقوای نازک و مسطح ساخته می شود و معمولاً برای نگه داشتن یک جسم صاف و جامد مانند یک تکه نامه یا نامه طراحی شده است.

ساده ترین پاکت نامه دارای سه قسمت است: بدنه (بدنه پاکت)، روکش (همچنین به عنوان فلپ نیز شناخته می شود) و فلپ ها، همچنین پاکت هایی وجود دارد که دارای بخش های شفاف هستند و روکش یا فلپ پاکت نامه معمولاً کاغذی سفید است اما می تواند رنگی نیز باشد.

اندازه پاکت استاندارد از عرض چهار تا پنج اینچ متغیر است، پاکت هایی که عرض بیشتری دارند برای پست های استاندارد مناسب هستند و در بسیاری از مشاغل مورد استفاده قرار می گیرند.

پاکت

پاکت هایی با عرض کمتر برای ارسال انبوه یا برای استفاده در تبلیغات خانه به خانه مناسب هستند، برخی از این پاکت ها دارای یک سوراخ در گوشه های بالایی هستند.

پاکت پنجره‌دار: «پاکت پنجره‌دار» نوعی است که هم در بالا و هم در پایین (یا سمت کوتاه) فلپ دارد، فلپ از عبور پست از بدنه پاکت جلوگیری می کند، انواع مختلفی از این موارد وجود دارد: ساده، دو تکه، سوراخ دار، کج، چاپ شده و روکش دار.

پاکت ها همچنین در مواد دیگری مانند: نایلون، کاغذ، وینیل، پلاستیک، تخته فیبر و چوب عرضه می شوند، برخی برای ارسال پستی در نظر گرفته شده اند در حالی که برخی دیگر برای تحویل دستی یا ارسال از طریق پست هستند.

اکثر پاکت هایی که می بینیم از انواع دو تکه هستند که بیشتر برای مقاصد تجاری استفاده می شوند.

پاکت با اندازه a4 که پاکت a5 نیز نامیده می شود، محبوب ترین نوع پاکت است، آنها در اندازه های مختلف از کوچکترین a5 (کوچکترین بین a تا پنج) تا اندازه کمی بزرگتر از کیف پستچی موجود هستند، آنها برای ارسال حجم زیادی از کاغذ به اندازه نامه ایده آل هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.