توزیع کننده لانچ باکس متوسط

لانچ باکس متوسط همانطور که از اسمش پیداست ظرف نگهداری غذا می باشد که بسته به مدل آنها یک یا دو نوع غذا را می توان در اندازه های مختلف در آن نگهداری و حمل و نقل نمود و برای مسافرت ها بهترین گزینه می باشد. در بازار مراکز توزیع کننده آن نیز در سطح کشور وجود دارد که انواع مدل های آن را با بهترین کیفیت وارد بازارهای سراسر کشور می کند.

سایز بندی انواع لانچ باکس متوسط

سایز بندی انواع لانچ باکس متوسط

سایز لانچ باکس بسیار متنوع بوده و طیف های وسیعی را شامل می شود و علت متنوع بودن سایزهای این محصول تفاوت در جنس و مدل های این محصولات است در مدل های تک نفره آن کوچکترین سایز و در مدل های خانوادگی آن نیز بزرگترین سایزها وجود دارد که نیاز همه مشتریان را پوشش داده می شود.

لانچ باکس بسته بندی شده وارد بازار می شود که مدل و جنس های این محصول متفاوت است مثلا برخی مدل ها از نوع ظروف پلاستیکی بوده و برخی مدل ها از ظروف استیل می باشد حتی برخی نمونه ها نیز برقی هستند و با شارژ کردن آنها با برق می توان غذا را در درون محصول گرم نمود.

این محصول در مدل های لانچ باکس مجلسی و ساده وارد بازار می شود که نمونه های مجلسی به دلیل شیک و مدرن بودن برای جهیزیه عروس خانم ها بهترین گزینه بوده است. نمونه های این باکس نیز دسته دار بوده و استفاده از آنها راحت تر است و دیگر مدل ها نیز دو قلو هستند و هم خورشت و هم برنج را می توان در حجم های مختلف در آنها گرم نمود.

شرکت فروش لانچ باکس متوسط مجلسی در کشور

شرکت فروش لانچ باکس متوسط مجلسی در کشور

شرکت لانچ باکس نمونه های مختلف سایز متوسط این محصول را در مدل های مجلسی تولید نموده و وارد بازار می کند این مدل ها برای نگهداری غذای خانوادگی مورد استفاده قرار گرفته و نیاز خانواده ها را پوشش می دهد و برای مسافرت ها براحتی و آسوده تر می توان غذا را در آن نگهداری و حتی گرم نمود.

شرکت تولیدی برای تولید این لانچ باکس از مواد اولیه مرغوب و درجه یک استفاده نموده و در مدل های دو طبقه نیز ارائه می شود و به دلیل گسترده بودن طرح و مدل و جنس های آنها بهتر می توان مدل دلخواه را تهیه نمود چون حق انتخاب مشتری بالا می باشد.

قیمت لانچ باکس نیز بسته به کیفیت و جنس مواد اولیه به کار رفته در آنها و امکانات هر مدلی از آنها متفاوت است و نمونه های پلاستیکی تک نفره ارزانترین نمونه بوده و مدل های استیل برقی که غذا را گرم نموده و دارای امکانات پیشرفته است از نمونه های گرانتر خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.