بهترین قیمت دیس فوم یکبار مصرف

دیس فوم یکبار مصرف یکی از رایج ترین و پرکاربردترین نمونه های ظروف یکبار مصرف پلاستیکی است که در دو نوع درب دار و ساده تولید می شود؛ این محصول بسیار نرم، انعطاف پذیر، سبک و استریلیزه است، در نتیجه می توان از آن در راستای فعالیت های تفریحی، دورهمی های خانوادگی و دوستانه، پذیرایی از مهمانان و مراجعه کنندگان هتل ها، رستوران ها و همچنین برگزاری مراسمات و جشن ها استفاده گسترده ای به عمل آورد.

بهترین قیمت دیس فوم یکبار مصرف

مهمترین ویژگی های دیس فوم یکبار مصرف

مهمترین ویژگی های دیس فوم یکبار مصرففوم ماده ای اسفنج گونه است که در ساخت بسیاری از ظروف یکبار مصرف از جمله دیس یکبار مصرف فومی، ظرف تک پرسی و دو پرسی غذا و میوه جات مورد استفاده قرار می گیرد؛ وجود این ماده در ظروف یکبار، محصولاتی سبک وزن، با کیفیت و پاکیزه را به وجود آورده و استفاده از آن ها را آسانتر نموده است.

دیس فوم در رنگ های مختلفی تولید می شود اما غالبا ظاهری سفید و روشن دارد؛ این موضع باعث می شود تا کوچکترین آلودگی های قرار گرفته بر روی سطح آن نیز قابل مشاهده باشند و به همراه مواد تغذیه ای به مصرف کنندگان ارائه نکردند.

برخی از انواع دیس های فوم در کنار برخورداری از قابلیت های مذکور، در بسته بندی مواد مختلف غذایی نیز مورد استفاده شرکت های تولید کننده قرار می گیرند؛ سبزیجات و مواد پروتئینی از قبیل گوشت گوساله، مرغ، ماهی و همچنین گوشت چرخ کرده همگی با بهره مندی از دیس های فوم یکبار مصرف بسته بندی و عرضه می شوند.

روش تعیین قیمت دیس فوم یکبار مصرف در بازار

روش تعیین قیمت دیس فوم یکبار مصرف در بازارنرخ قیمت خرید انواع ظروف یکبار مصرف با توجه به نوع متریال، طرح، ابعاد، استحکام، کارایی و نحوه خرید آن ها تعیین می شود. به طبع قیمت دیس فوم یکبار مصرف نیز از قاعده ذکر شده مستثنی نیست و رنج قیمتی متفاوتی دارد.
نمونه های مختلف دیس های فوم برای استفاده در مصارف غذایی و یا پکینگ (بسته بندی) بدون دخالت واسطه های فروش و با برقراری ارتباط مستقیم میان تولید کنندگان و خریداران به فروش می رسند، به همین دلیل قیمت نهایی آن ها کاهش محسوسی را تجربه نموده است.

علاوه بر عرضه بی واسطه، خرید عمده محصولات امکان دیگری است که برای تمامی متقاضیان خرید فراهم آورده شده است؛ مصرف کنندگان قادر اند با صرف کمترین مبالغ ممکن و ایجاد صرفه جویی در هزینه ها، به تعداد دلخواه خود، ظروف یکبار مصرف فومی مد نظرشان را سفارش داده و پس از مدت زمان بسیار کوتاهی در جای جای ایران زمین و یا حتی نقاط دور و نزدیک برون مرزی، نسبت به دریافت سفارشات خود اقدام نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.