بسته بندی قاشق و چنگال یکبار مصرف

بسته بندی قاشق و چنگال یکبار مصرف در انواع بسنه بندی های متفاوت و برندهای مختلف انجام می شود جهت سفارش و خرید اینترنتی با نازلترین قیمت، بهترین کیفیت و بهداشتی ترین روش، با یک تماس آن را در کمترین زمان دریافت کنید.

تاریخچه بسته بندی

تاریخ نشان می دهد که در ابتدای تمدن بشری نیازی به بسته بندی نبوده زیرا انسان ها از محلی به محل دیگر می رفتند و وقتی یک جای دائمی برای خود پیدا می کردند در آنجا ساکن می شدند
و از امکانات آنجا استفاده می کردند.در بعضی مواقع ناچار بودند که غذا و مواد مورد نیاز خود را از جایی به جای دیگر حمل کنند. از این رو به خشک کردن مواد غذایی و بسته بندی آنها پرداختند.
با ظهور انقلاب صنعتی تحول عظیمی در تولید کالا ایجاد کرد.
تنوع کالاها و رقابت فشرده میان تولید کنندگان و بازرگانان به تدریج کشورها را نیز علاوه بر علوم دیگر وارد مجموعه سیستم بسته بندی کرد.
امروزه صنایع بسته بندی تبدیل به یک تکنولوژی قدرتمند شده است که انواع آن می توان به:
1- فلزی مانند قوطی های کنسرو
2- شیشه ای مانند ظروف سس و ترشی
3- کاغذی مانند بسته های نان
3- چوبی
4- مواد پلیمری که خود به چند دسته تقسیم می شوند.(پلی اتیلن، پلی پروپلین،PET یا Poly ethylene terephthalate، پلی استایرن Poly Styrene، نایلون، PVDC)
و غیره اشاره کرد.

تاریخچه بسته بندی

چرا از قاشق و چنگال یکبار مصرف استفاده کنیم؟

1- بهداشت
ممکن است در هنگام خوردن غذا با قاشق و چنگال فلزی بوی نامطبوعی داشته باشد یا باقی مانده غذا روی آن مانده باشد. این به این دلیل است که شست و شوی آن درست انجام نشده است. از این رو
استفاده از قاشق و چنگال یکبار مصرف بهتر است .
2- قیمت
قیمت قاشق و چنگال یکبار مصرف ارزان تر از قاشق و چنگال فلزی می باشد.
استفاده آسان
اگر رستوران ها بخواهند از قاشق و چنگال فلزی استفاده کنند شست و شوی مداوم آن آز آنجا که نیاز به نیروی انسانی، فضا برای شست و شو و خشک کردن آن مقرون به صرفه نیست. پس استفاده از
قاشق و چنگال یکبار مصرف بهتر است.

چرا از قاشق و چنگال یکبار مصرف استفاده کنیم؟

محتویات بسته:

به طور معمول درون این بسته بندی یک عدد قاشق، یک عدد چنگال، نمک، خلال دندان، دستمال کاغذی قرار می گیرد که با توجه به نیازهای مشتری این بسته قابل تغییر می باشد. این بسته بندی ها در مهمانی ها رستوران ها و تالارهای پذیرایی و … قابل استفاده می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.