با مصرف گوشت بلدرچین کشتار روز در یک هفته به صورت چشمگیری لاغر شوید

بلدرچین در واقع پرندگانی با جثه متوسط هستند که در اروپا، شمال آفریقا، جنوب ایالات متحده و بخش‌هایی از آسیا یافت می‌شوند.

معمولاً بدن با پرهای قهوه ای، سیاه، سفید، خاکستری و آبی پوشیده شده است گوشت بلدرچین کشتار روز از دانه ها، برگ ها، ریشه ها، گندم، جو، انواع توت ها و گاهی از ملخ ها و کرم ها تغذیه می کنند.
گوشت بلدرچین کشتار روز به ویژه کوچکتر از تخم مرغ اردک و مرغ است و به طور گسترده در سراسر جهان به عنوان غذاهای جدید مصرف و فروخته می شود.

آنها در جعبه های بنتو ژاپنی رایج هستند و به دلیل اندازه کوچک معمولاً 3 تا 5 بار خورده می شوند، جدا از اینکه در بسیاری از فرهنگ‌ها به عنوان “بامزه” شناخته می‌شوند، گوشت بلدرچین کشتار روز همچنین سرشار از مواد مغذی هستند که گوشت بلدرچین کشتار روز را به گزینه‌ای خوشمزه و سالم برای افزودن به رژیم غذایی روزانه یا هفتگی شما تبدیل می‌کند.

گوشت

تخم بلدرچین حتی با اندازه کوچک خود سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی است و ارزش غذایی آن سه تا چهار برابر تخم مرغ است.

قسمت سفید تخم مرغ حاوی بیش از نیمی از پروتئین است که معمولاً در تخم مرغ یافت می شود و ویتامین B2 و مقدار چربی و کلسترول کمتری نسبت به زرده دارد.

مصرف منظم تخم بلدرچین به مبارزه با برخی بیماری ها کمک می کند و تخم بلدرچین بر خلاف سایر تخم مرغ ها هیچ گونه دیاتزی یا آلرژی ایجاد نکرده است.
اشاره به بلدرچین را می توان در عهد عتیق کتاب مقدس جستجو کرد، مصریان به صید بلدرچین برای گوشت معروف بودند، در چین، این پرندگان به عنوان حیوانات خانگی به عنوان پرندگان آوازخوان بزرگ شدند و در اواخر قرن یازدهم، بلدرچین از چین به ژاپن آورده شد.

معروف است که یک امپراتور ژاپن پس از خوردن گوشت بلدرچین از بیماری سل درمان شد.

پس از آن، مردم ژاپن شروع به پرورش بلدرچین برای گوشت و تخم مرغ کردند و از آنجایی که بلدرچین های وحشی توسط مردم ژاپن رام و در اسارت پرورش داده شدند، این پرندگان به بلدرچین ژاپنی معروف شدند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.