با خرید فوم afff توسط آتشنشان ها یک ماشین آتشنشانی رایگان هدیه بگیرید

فوم afff مورد استفاده برای خاموش کردن مواد آتش زا، مانند چوب، کاغذ، و قلم مو زمین وحشی، به طور گسترده توسط بسیاری از بخش های آتش نشانی برای اطفاء حریق ساختاری با استفاده از سیستم های فوم هوای فشرده استفاده می شود.
فوم کلاس B همچنین AFFF نامیده می شود، برای خاموش کردن مواد کلاس B، که شامل بنزین، روغن و سوخت جت می شود، استفاده می شود.
فوم تشکیل دهنده فیلم آبی یک فوم بسیار مؤثر است که برای مبارزه با آتش سوزی مایعات قابل اشتعال با خطر بالا استفاده می شود.

AFFF معمولاً از ترکیب مواد کف کننده با سورفکتانت های فلوئوردار ایجاد می شود، مواد پر و پلی فلوئوروآلکیل (PFAS) ماده فعال در این سورفکتانت های فلوئوردار هستند.

فوم

هنگامی که فوم با آب مخلوط شده و تخلیه می شود، یک لایه آبی تشکیل می دهد که به سرعت اکسیژن آتش را قطع می کند، آن را خنک می کند، آتش را خاموش می کند و از روشن شدن مجدد آتش جلوگیری می کند.

برخی از ایستگاه های آتش نشانی ممکن است فقط فوم کلاس A داشته باشند، برخی از ایستگاه های آتش نشانی ممکن است دارای فوم کلاس A و کلاس B باشند.

سه شکاف اطلاعاتی اصلی باید پر شود تا فوم‌های بدون فلوئور را مشخص کنیم تا آنها را به عنوان جایگزین‌های ایمن‌تر برای فوم‌های فلوئوردار معرفی کنیم، داده های عملکرد فعلی نامشخص و/یا فاقد آن هستند.
آرایش فوم ها ناقص است زیرا بسیاری از مواد تشکیل دهنده به عنوان اطلاعات تجاری محرمانه محافظت می شوند.

بسیاری از محققان و کسانی که در صنایع فوم آتش نشانی مشغول به کار هستند، این نگرانی را در مورد اینکه آیا فوم ها واقعاً بدون فلوئور هستند یا خیر، مطرح کرده اند.
سمیت زیست محیطی و اثرات آن بر سلامت انسان اکثر فوم های بدون فلوئور و مواد تشکیل دهنده آنها مشخص یا ارزیابی نشده است.
سازمان‌ها در حال توسعه فوم‌های بدون فلوئور، شناسایی آنها و انجام ارزیابی‌های جایگزین هستند، واشنگتن اولین ایالت ایالات متحده است که فروش فوم های فلوئوردار را ممنوع کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.