با خرید روفرشی اقبال یزد 5 روفرشی رایگان هدیه بگیرید

هنگام بازسازی یک خانه یا فضای کار، آشفتگی اجتناب ناپذیر است، از ریختن رنگ گرفته تا گرد و غبار و کثیفی موجود در هوا، این ذرات می توانند به سرعت به سطوح و روفرشی اقبال یزد شما آسیب برسانند.

استفاده از هر نوع روفرشی اقبال یزد مزایایی دارد، به ویژه محافظ برای فرش ما پنج دلیل و مزیت استفاده از محافظ فرش در طول ساخت و ساز در هر کار بازسازی را گردآوری کردیم.
فیلم های محافظ برای روفرشی اقبال یزد جلوی آسیب را قبل از وقوع آن می گیرند، در پروژه های بازسازی، اغلب ریزش، پارگی و لکه های تصادفی وجود دارد.

فرش ها به راحتی تمیز نمی شوند و اگر آسیبی به فرش وارد شود ممکن است شرکت ساختمانی هزینه تعمیر را بپردازد.

آیا می خواهید پروژه تا حد امکان کارآمد پیش برود؟ زمان و پول خود را برای یک روش دشوار محافظت از فرش هدر ندهید.

روفرشی

سپر فرش برای نصب آسان زخم معکوس است، می تواند در اطراف گوشه ها و خم ها مطابقت داشته باشد و با یک چاقوی معمولی برش داده شود.

همان طور که نصب آن آسان است، محافظ فرش به راحتی جدا می شود، هنگامی که خدمه شما با کار واقعی در پروژه بازسازی به پایان رسید، فقط آن را بکشید و دور بیندازید.

لایه محافظ فرش باید در عرض 30 روز از روی سطح برداشته شود و هرگز روی فرش های تازه چیده شده یا فرش های مرطوب استفاده نشود.
در طول هر پروژه بازسازی، حفاری، اره کردن، و حمل و نقل مستمر مواد از طریق منطقه ساخت و ساز، آلودگی های جزئی زیادی را پشت سر می گذارد.

در حالی که می توانید ردهای بزرگتری از خاک یا گرد و غبار را تمیز کنید، بیرون آوردن تمام قطعات کوچک زباله از فرش تقریبا غیرممکن خواهد بود.

با محافظت از فرش، تمام آن زباله‌ها قبل از تماس با فرش گیر می‌افتند و زمان تمیز کردن و آسیب‌های احتمالی را کاهش می‌دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.